Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Chciałem życzyć wszystkim użytkownikom FW zdrowych, pogodnych i wesołych świąt, spełnienia wszystkich marzeń w szczególności te o pozostawieniu starego kokpitu, i pieniędzy oczywiście:P

A gdzie jest, kurde, Jezus w urodzinach!?!?!?!?!?!?!

Tyle filmów o nim jest, a na portalu filmowym jakaś stefany majer?

Wy bezbożni bałwochwalczy ateiści!

Kontra jest od roku, a odnośników na stronach filmów jak nie było, tak nie ma :(

Albo dajcie gdzieś takie info jak było tzn. o serialach. W jednym miejscu co i ile się już widziało i można było w jednym miejscu odhaczać, a nie trzeba włazić na serial i szukać odcinków.
Ja dużo seriali oglądam i z wieloma nie jestem na bieżąco i info tylko o ostatnim czy nadchodzącym odcinku mi nic nie daje. I...

Hej!
Czy jest / będzie możliwość zobaczenia własnych ocen ról? Zakładka "ludzie filmu" nie wyświetla oddanych głosów. Dobrze by było móc je zobaczyć w jednym miejscu.
Wesołych!

Moim zdaniem zakładka "gustopodobni" to jakaś "kaszana". Na pierwszych miejscach są
osoby, które od kilku lat są nieaktywne i oceniły tylko 51 do 60 filmów przypadkowo tak
samo wysoko jak ja.
Myślę że system powinien dobierać "gustopodobnych" przynajmniej od 100 wspólnie
obejrzanych filmów, a osoby nie aktywne...

więcej

Jak długo teraz trzeba czekać na rozwiązanie konkursu?

To znajomi porównani ze mną czy użytkownicy Filmwebu porównani ze mną? Na poprzednim koncie miałam (przez chwilę) gustopodobnych, którzy nie byli moimi znajomymi. Teraz ktoś z działu pomocy stwierdził, że gustopodobni=znajomi. Jak to w końcu jest?

Czemu konkurs Asus został zakończony, skoro miał trwać do stycznia w czterech kategoriach?

Uprzejmie informuję, że osoba dyżurująca dziś w dziele "pomocy" nie ma pojęcia o podstawach funkcjonowania serwisu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones