Jaki waszym zdaniem jest najbardziej wzruszający film? Ja zawsze płakałem na słoniku Dumbo kiedy uwięziona mama kołysała małego na trąbie w nocy. Oh i to rozstanie...hlip No i leciała przyjemna pioseneczka Alison Krause - Baby of Mine :)

Subterranean

- Co gryzie Gilberta Grape'a
- Lista Schindlera
- Między piekłem a niebem
- Zielona Mila
- Porozmawiaj z nią

Robo_2

"Casablanca"
"Król Lew"
"Miasto Gniewu"

Robo_2

1. Czułe słówka
2. Gladiator
3. Forrest Gump
4. Philadelphia

sobestian

jak dla mnie:
-A Moment To Remember
-Sad Movie
-Keulraesik
-Pusty Dom
-Maundy Thursday

i jeszcze ostatnio widziany:
-Siedem Dusz

MasterOfGORE

Najbardziej wzruszający film to Pówrót Króla. Ostatnie sceny nie idzie sie nie wzruszyć.

sobestian

Jedyny film, który mnie poważnie wzruszył, to Tańcząc w ciemnościach. Mistrzowskie zakończenie.

sobestian

Siedem dusz, jestem facetem ale chciało mi sie ryczeć pod koniec ;D kiedyś sobie to obejże z żoną, jeśli takowa znajdę ;]

sobestian

zdecydowanie Titanic..

sobestian

król lew, titanic ; p

Robo_2

Zdecydowanie :

- Szkoła uczuć (pierwszy film na którym płakałem)
potem tu już tylko łezka w oku :P
- Titanic

Robo_2

Przygoda na Antarktydzie
Most do Therabithii
Wpadka(2001r.)

Wiecej na obecna chwile nie pamietam.

czarna404

'Duża ryba' jest wielka i zawsze wywoła łeżkę u mnie.

Klarens

Zgadzam się z mAster_Z "szkoła uczuć" świetny poruszający film. Ja jeszcze zawsze płaczę na "pearl harbor" na końcu jak Danny umiera

Suerte2501

Armageddon, Under the volcano, Perfect storm...

Suerte2501

Zawsze mnie wzrusza "Prosta historia", a ostatnio "W stronę morza". Piękny film o sile miłości.... i prawie własnego wyboru....Jest tego dużo...ale "Władca Pierścieni"???"Pearl Harbor"???To jest zbyt przewidywalne żeby wzruszało...moim zdaniem....

Sensei1000

nom, twoim zdaniem. ale jak kogoś wzrusza, to zrusza i już i nic na to nie może poradzić...
PS. ja tam nie trawię Władcy Pierścieni, moim zdaniem to denny film i tyle; i szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia, jak kogoś to może wzruszać, no ale cóż...

Robo_2

Mnie rozbroiły:

-Słodki listopad
-PS: Kocham Cię
-Forrest Gump

i wiele wiele innych tytułów...

Robo_2

Nikt nie wymienił: "Christmas Shoes", także "Final Fantasy". Oba piękne, każdy na swój sposób i wspaniałe.
I na każdym ryczałem jak bóbr.

Robo_2

1.Pamiętnik
2.Stowarzyszenie umarłych poetów" ...."...do lasu idę bo przytomnie pragne żyć, smakować życia sok, wysysać z kości szpik, co nie jest życiem wykorzeniam-by kiedyś martwym nie umierać..." wyśmienite
3.Między piekłem a niebem
4.Pearl Harbour
5.Szkoła uczuć
6.Duch-klasyka jak dla mnie
7.Wichrowe wzgórza

Lilli

Pierwszy raz płakałam na "Królu Lwie", potem jak troszkę dorosłam "Titanic", a ostatnio oczy mi się spociły na "Moim życiu beze mnie". Polecam:)

Robo_2

Przeważnie te filmy, które naprawdę wzruszają to są dobrze znane. Kilka
filmów, które mnie wzruszyły i te, które innych też:

Titanic!
Zielona Mila!
Ojciec chrzestny
Skazani na Shawshank!
Miasto śmierci
Łowca jeleni
Edi!
Dzień świra
Armageddon!
Forrest Gump!
Pianista!
Szósty zmysł!
A.I. sztuczna inteligencja!
Edward Nożycoręki!
Co gryzie Gilberta Grape"a

!- te filmy, które przeważnie wszystkich wzruszają

Kirsty16

Zdecydowanie "Król Lew"
może jeszcze "Leon zawodowiec", "Szkoła uczuć", "Pearl Harbor", "Titanic"

Robo_2

Ja zawsze płaczę na "Królu Lwie" kiedy Mufasa spada ze skały...

Robo_2

'Pamiętnik' z Rachel i Ryan.
i może 'Titanic' ?

Aquamarine_

Zgadzam się - Pamiętnik i jeszcze:
Szeregowiec Ryan
Zielona Mila
Choć goni nas czas

Robo_2

Siedem dusz. Tylko to w tym momencie przychodzi mi do głowy.

Valmont_3

ostatnio sie wzruszylam na "Zycie jest piekne" ..

czarna404

Pamiętnik (The Notebook), Requiem for dream, Życie jest piękne, Marzyciel

Robo_2

titanic(mam takich kilka scen gdzie jak za każdym razem oglądam to płacze)

Robo_2

hmm..
wg mnie to glownie:

into the wild
amorres perros
nieustraszony (2006)
memoirs of a geisha
labirynt fauna

...i cale mnostwo tych ktorych jeszcze nie obejrzałam.

camdy

ja tam płaczę na co drugim filmie, ale z tych najbardziej wzruszających, to są to na pewno:
1. Titanic
2. Szkoła uczuć
(te dwa powyżej oglądałam po 100 razy i za każdym razem płaczę xD)
3. Król Lew
4. Edward Nożycoręki
i tak pewnie o jakimś zapomniałam xD

Robo_2

Titanic
Edward Nożycoręki
21 Gramów
Skazany na bluesa
Plac Zbawiciela
Co gryzie Gilberta Grape'a

użytkownik usunięty
ania1987

Mnie najbardziej wzruszyły :

-Trylogia Ojca Chrzestnego
-Angielski Pacjent
-Wichrowe wzgórza
-Pożegnanie z Afryką
-Fortepian
-Czas Apokalipsy
-Pluton
-Gorączka
-Lecą Żurawie

* Marley i ja - Świetny film chyba jedyny w którym miałem oczy we łzach
* Keith

King14Trails

A ja za każdym razem - a oglądałem już wiele razy - ryczę pod koniec filmu "Za Horyzontem"

marianawgul

I am Sam
Skazany na bluesa
Song for a raggy boy

Robo_2

Mi się zdarza tylko na dwóch filmach: "Forrest Gump" i "Cinema Paradiso".

Robo_2

Dla mnie najbardziej wzruszającym filmem ilekroć go oglądam jest bez wątpienia "Kolor purpury" :)

Robo_2

Nikt nie podał filmu Człowiek w ogniu a według mnie to bardzo wzruszający film. Gorąco polecam.

Robo_2

Słuchajcie ludzie - czytałem o wyczesanym wyciskaczu łez - wiem tyle, że na plakacie , a raczej ikonie filmu w bazie filmwebu jest pies... I to nie jest "Przygoda na Antarktydzie"
I nie wiem, jaki był tytuł tego filmu...
Ktoś kojarzy?

tomaszdarwin

Eh, jeśli chodzi o bajki, to płakałam prawie na każdej, zawsze było coś wzruszającego.... ale najbardziej to "Król Lew" i "Mustang z dzikiej doliny", kiedy go złapali i chcieli złamać... oprócz tego przepiękna muzyka....
A z filmów to "Źródło". Muzyka tak idealnie pasuje i jest tak cudowna, że śmiało można ją nazwać łzotwórczą;) Oprócz tego płakałam, jak oglądałam pierwszy raz "Prestiż", kiedy ginął mój ukochany bohater, i jego żona... Ja tam widzę coś godnego wzruszenia w prawie każdym filmie;) Płaczę, jak zabijają zwierzęta bez powodu (chociaż to głównie dlatego, że wiem, że tak samo dzieje się w rzeczywistości, a ja nic nie mogę na to poradzić), wzruszyłam się trochę nawet na Avatarze (kiedy niszczyli naturę). Płakałam też na "X-menach". Rany, czuję się jak idiotka;)

Ookami88

Król Lew jest bardzo wzruszający, może kiedyś na nim płakałam, ale już nie pamiętam, poza tym bardzo się popłakałam się na American Crime i na filmie dokumentalnym o małym niedźwiadku, razem z mamą weszli na jakieś skały i jego mamę zasypały głazy, przez jakiś czas biegał koło niej i w końcu pozostał sam, bez nikogo...

tomaszdarwin

Zapewne chodzi ci o film "My dog Skip", ze swojej strony go polecam.

Robo_2

1. Slumdog. Milioner z ulicy - film wzruszający i poruszający.
2. 300 - ostatnia scena gdy wszyscy umierają.
3. Król Lew ...

użytkownik usunięty
Robo_2

Drogi Osamo, Słodki listopad,

"Lot 93" - zwłaszcza kiedy pod koniec, podczas napisów końcowych, składają hołd autenycznym ofiarom zamachu.
"Jestem Sam"
"Król Lew" - najsłynniejszy wyciskacz łez dla dzieci. Dla starszych w sumie tez...

Enigmatyk

Jak byłem mały to ryczałem na Królu Lwie. Bardzo wzruszający jest również A.I. Sztuczna Inteligencja - chyba jedyny film, na którym uroniłem łzę.

użytkownik usunięty
Robo_2

dodam jeszcze Zaklęci w czasie (popłakałam się wczoraj więc raczej wzrusza:D), życie przed oczami,

użytkownik usunięty

i jeszcze Twój na zawsze

Robo_2

Źródło
Stay
United States Of Leland
Tajemnica BM
Miasteczko Twin Peaks
Drabina Jakubowa
Ofiary Wojny
Nie czas na łzy (przewrotny tytuł swoją drogą...)
Walc z Baszirem
Precious

A najbardziej płakałam po filmie Mysterios Skin, normalnie coś we mnie pękło... Nie mogłam się pozbierać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones