4. sezon "The Walking Dead" od dziś w Polsce

  • Seriale
Najchętniej oglądany serial w historii telewizji kablowej, "The Walking Dead", powraca na antenę kanału FOX z czwartym sezonem. Premierowy odcinek FOX wyemituje już 14 października o 22:00, zaledwie 19 godzin po premierze w USA.

TWD_1220x1820dpi150_citylight.jpg


W niezwykle wyczekiwanej kolejnej odsłonie serialu Rick (Andrew Lincoln, "To właśnie miłość") i grupa rozwijającej się społeczności znajdują schronienie w więzieniu. Niestety w tym brutalnym świecie szczęście jest krótkotrwałe, ani zombie ani reszta czyhających na zewnątrz niebezpieczeństw nie mogą równać się z tym, co czeka na ocalałych w ich więziennej kryjówce. Nowe schronienie i nowy sposób życia grupy zostaną poddane ciężkiej próbie, a ich walka o przetrwanie będzie jeszcze trudniejsza niż do tej pory.

Sezon czwarty nie rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się seria trzecia. Nie ma kalendarzy, nie wiadomo ile czasu upłynęło od ostatnich wydarzeń. Grupa Ricka liczy teraz około 50 osób, a jedyną pewną rzeczą jest fakt, iż po świecie grasuje znacznie więcej wygłodniałych zombie niż ocalałych ludzi…

First_Look_photo_TWD_S4.jpg
TWD_402_GP_0520_0242.jpg


Obok wielu wyróżnień "The Walking Dead"  uzyskało nagrodę Emmy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie charakteryzacji protetycznej i nominację do nagrody Złotego Globu dla najlepszego serialu dramatycznego. Krytycy uznali go za najbardziej trzymający w napięciu wśród seriali nadawanych we wszystkich sieciach (Boston Herald) oraz najwspanialszy dreszczowiec, jaki kiedykolwiek wyprodukowano dla telewizji (Entertainment Weekly).  


TWD_402_GP_0523_0008.jpg
TWD_401_GP_0513_0253.jpg


"The Walking Dead" oparte jest na wydanej przez Image Comics komiksowej serii autorstwa Roberta Kirkmana, w serialu występują: Andrew Lincoln ("To właśnie miłość"), Norman Reedus ("Święci z Bostonu"), Steven Yeun ("My name is Jerry"), Lauren Cohan ("Wieczny student 2"), Chandler Riggs ("Niesłusznie skazany"), Scott Wilson ("Pearl Harbor"), Melissa McBride ("Mgła"), David Morrissey ("Kochanice Króla"), Emily Kinney, Danai Gurira, Chad Coleman oraz Sonequa Martin-Green. Producentami wykonawczymi serialu są Scott M. Gimple, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Tom Luseand oraz Greg Nicotero.
Informacja sponsorowana

zobacz też: