Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Kolejny+sp%C3%B3r+w+rodzinie+%22Szybkich+i+w%C5%9Bciek%C5%82ych%22-124901

Kolejny spór w rodzinie "Szybkich i wściekłych"?

  • MovieWeb
  • autor: łm
  • Filmy
Czyżby szykował się kolejny spór w rodzinie "Szybkich i wściekłych"? Ledwie ochłonęliśmy po słownych przepychankach Vina Diesela i Dwayne'a Johnsona, gdy ognia do pieca postanowił dołożyć Tyrese Gibson.

GettyImages-468312898.jpg
Getty Images © Alberto E. Rodriguez


Wszystko zaczęło się od opublikowanego w mediach społecznościowych zdjęcia, na którym Johnson podpisuje jakiś dokument. Fani od razu doszli do wniosku, że to kontrakt na główną rolę w spin-offie "Szybkich i wściekłych".

Sprawę niespodziewanie postanowił skomentować Gibson wcielający się w serii w postać złotoustego Romana. Aktorowi nie spodobało się, że Johnson zamierza kręcić własny film, opóźniając w ten sposób realizację "Szybkich i wściekłych 9", których premierę zaplanowano na 19 kwietnia 2019 roku. Gibson żalił się również, iż kolega z planu nie odpowiada na jego sms-y.

Wkrótce potem aktor opublikował kolejną wiadomość do fanów. Pisał w niej m.in.: Każdy się liczy. Kiedy robimy film, jemy razem i żartujemy, jak rodzina okazujemy sobie miłość. Nasze serca biją w jednym rytmie. Razem z resztą ekipy śmialiśmy się, że premiera każdej kolejnej części "Szybkich i wściekłych" jest jak święto. Nie możesz przesunąć daty święta, brachu.

Po jakimś czasie posty Gibsona zniknęły z jego fanpage'ów. Być może aktorowi udało się wreszcie skontaktować z Johnsonsem. Myślicie, że wszystko sobie wyjaśnili?

zobacz też: