Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/PLOTKA%3A+Kt%C3%B3ry+superbohater+Marvela+nie+pojawi+si%C4%99+w+%22Avengers%3A+Infinity+War%22-120951

PLOTKA: Który superbohater Marvela nie pojawi się w "Avengers: Infinity War"?

  • Latino Review
  • autor: jp
  • Filmy
Zdjęcia do "Avengers: Infinity War" ruszają już niedługo i zanosi się, że czeka nas największa - a na pewno najbardziej tłoczna - z dotychczasowych produkcji Marvela. Dlatego takim zaskoczeniem jest lista castingowa do filmu, która właśnie wyciekła. Wynika z niej bowiem, że jeden z kluczowych bohaterów uniwersum nie pojawi się w filmie. O kogo chodzi?

3121094-ca3-9.jpg

UWAGA! PONIŻEJ MOGĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ SPOILERY!

Choć według wspomnianego dokumentu w filmie zobaczymy niemalże wszystkich superbohaterów z dotychczasowych produkcji Marvela, łącznie z postaciami, których jeszcze nie widzieliśmy - czyli Captain Marvel. W momencie premiery "Infinity War" grana przez Brie Larson postać będzie wciąż niemal rok przed debiutem swojego solowego filmu.

Zanosi się jednak na to, że "Infinity War" nie zaszczyci swoją obecnością… Spider-Man (Tom Holland) - czyli prawdopodobnie najpopularniejsza postać z uniwersum Marvela. Powodem takiego obrotu spraw jest prawdopodobnie to, że Człowiek Pająk należy - technicznie rzecz biorąc - do studia Sony. Zapewne Marvel stara się więc wykorzystywać go ostrożnie. Tak czy inaczej, nieobecność Spider-Mana z pewnością zostanie fabularnie wyjaśniona.     

Szczegóły fabuły nie są obecnie znane. Od września krążą po sieci spekulacje, jakoby historia koncentrowała się na próbie zdobycia przez Thanosa serca Śmierci. W dowód swojej miłości chce jej zaoferować połowę wszechświata wraz z duszami jej mieszkańców. Aby tego dokonać, potrzebuje mocy Rękawicy Nieskończoności.

Premiera w kwietniu 2018. Reżyserują bracia Russo.

3 21

zobacz też: