Sylvester Stallone zawstydzi swoje dzieci "Rockym VII"

beyondhollywood.com   |   autor: Łukasz Muszyński   |    |   Filmy w produkcji
W wywiadzie dla niemieckiej telewizji Sylvester Stallone przyznał, że chciałby zrobić kolejny film o przygodach Rocky'ego Balboy. Gwiazdora nie powstrzymają nawet jego dzieci błagające, by ich nie zawstydzał.

Nowy "Rocky" byłby już siódmym filmem o filadelfijskim bokserze. Stallone skończył w lipcu 63 lata, ale nie przeszkadza mu to, jak widać, stanąć po raz kolejny na ringu i bić się z dużo młodszym przeciwnikiem.

Nakręcony w 2006 roku "Rocky Balboa" zarobił na całym świecie ponad 150 milionów dolarów przy 24-milionowym budżecie.

komentarze

Dodaj komentarz

moglby sobie z tym dac spokj ROCKY to dobra seria filmow (wszystkie) a tym filmem moglby zepsoc cala serie .

Ma 63 lata i uwazam ze sie swietnie trzyma. Jest aktorem niech gra w filmach to jego praca.
P.S. on jest boski ;p

Rocky balboa był dobry podsumowaniem seri i niech tak zostanie

Turbodymoman zawstydził Sylvestra, w sierpniu skonczyl 95 lat

he he ... pamiętacie "Spokojnie to tylko awaria" ? Jaki plakat wisiał w sklepiku z pamiątkami na lotnisku ? Rocky ... ile ? Scenarzysta chyba miał wizję :)

A co myslicie o Cobrze 2 lub Tango&Cash 2

Jak na 63 latka facet naprawdę sie dobrze trzyma fizycznie ale Rocky VII to już lekka przesada

Rocky prawie jak Gołota

Kurde, wiadomo że to przesada, ale w jakimś sentymentalnym sensie pozwala wciąż czuć się młodym :-) Latka lecą, a w kinie ciągle Rocky !

Dajcie spokój, przecież Rocky Balboa to już było ewidentne odcinanie kuponów ! Saga powinna sie skończyć na 5 części która miała jeszcze jakiś sens. Dziadek na ringu VII - niezła komedia sie zapowiada. Już by mogli ruszyć trochę głową i zrobić film o Rockym (Stallone) ale trenerze. Respekt dla Pana Stallone'a ale jakby miał wlaczyć teraz w kolejnej części to by było lekko żałosne... Może jeszcze za 20 lat będą kręcić "Rocky 20 - Kontuzja Barku" ;D z całkowicie komputerowym Rockym? haha no parodia ale na to się zapowiada...

ja chce tango &cash 2 z kurtem russelem ,ooo to by bylo niezle:)

TurboDymoMen zawstydzi Sly'a i nakręci "Rocky VIII" :P

No i dup... cegła mu na ryja spadła na stare lata. Niech posłucha dzieci i ich nie zawstydza! a przy okazji siebie.

szogun:

“I know I’ll probably make a fool of myself if I make another Rocky film after turning 60. Even my wife says, ‘Don’t do it. You’re embarrassing the kids’. But I told her, ‘If I don’t try I’ll be a really unhappy man’… You have to do it. Artists like me have to go through the dark over and over again.”

Jak ma sile to niech sobie robi co mu sie podoba ;) Ktos to zawsze ogladnie. Przy tylu dennych filmach jakie teraz powstaja dobrze czasem ogladnac nawet podstarzalego bohatera ;)

Mam jednak nadzieje ze nie sknoci Rambo poniewaz jestem wielkim fane serii ;>

Kto jak kto, ale Sylwek jest jedynym człowiekiem który potrafi zrobić dobra kontynuację. Rambo, Rocky... Większość robi max 3 dobre filmy na poziomie, Sylwek zawstydził większość zrobił 6 części na poziomie ;)

Skąd Muszyński wytrzasnął zawstydzone dzieci? Coś wątpię, żeby dorwał jakąś oficjalną wypowiedź. Fikcyjne docinki to powód do wstydu.

Chyba go jednak rzeczywiscie poje...ło na stare lata. Ta akcja z 60letnim bokserem wracajacym na ring byla juz wystarczajaco durna.

Rocky Balboa był bardzo dobrym podsumowaniem sagi. Po co dzielić ją na czynniki pierwsze? Wszystkie części pokazały już wszystko co warto było pokazać. Mam nadzieję, że Sly skupi się na przykład na ewentualnej kontynuacji Expendables. Nie ma to jak stare, dobre kino akcji.

Przesada, calosc powinna skonczyc sie na 4 czesci.

o nie, o ile rocky balboa byl swietny, o tyle byl on swietnym ZAKONCZENIEM!

no tak gniot moze nie, no ale nudne to juzs ie robi

Niech nakręci jeszcze kilka części, teraz jest mało dobrych komedii, więc będzie jak znalazł.

Nie przesadzaj, film może perełką nie jest ale kompletnym gniotem też nie!

Kończ waść wstydu oszczędź.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:

newsy

zobacz wszystkie newsy

gorące newsy

magazyn