Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Venom+i+Spider-Man+w+jednym+mieszkaj%C4%85+uniwersum-123664

Venom i Spider-Man w jednym mieszkają uniwersum

  • Twitter
  • autor: mp
  • Filmy
Jak wiadomo, Sony dogadało się z Marvelem, czego efektem jest nowa postać Człowieka-Pająka. Bohater pojawił się w trzecim "Kapitanie Ameryce", a w tym roku otrzymał własny film, który stanowi część kinowego uniwersum Marvela. Jednak Sony ma większe ambicje, chce mieć własny komiksowy cykl, stąd zapowiedzi "Venoma" i "Silver & Black". Fani oczywiście zastanawiają się, jaki związek z produkcjami Marvela będą miały te, realizowane wyłącznie przez Sony, widowiska.

Odpowiedzi udzieliła ostatnio była szefowa Sony Pictures i wciąż producentka filmów o Spider-Manie, Amy Pascal. Stwierdziła, że Venom, Black Cat i Silver Sable zamieszkują to samo uniwersum co Spider-Man. Co więcej, zasugerowała, że Człowiek-Pająk pojawi się w tych produkcjach.

Wszystko to powiedziała w obecności Kevina Feige'a, który niedawno sugerował, że "Venom" nie będzie miał nic wspólnego z MCU. Szef Marvela nie odezwał się słowem podczas wypowiedzi Pascal, ale jego mina mówi wiele. Zresztą przekonajcie się sami. Wypowiedź Pascal znajdziecie poniżej: