Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/W+%22X-Men%22+by%C5%82+Bolivarem+Traskiem.+Kim+b%C4%99dzie+w+kinowym+uniwersum+Marvela-121183

W "X-Men" był Bolivarem Traskiem. Kim będzie w kinowym uniwersum Marvela?

  • Variety
  • autor: mp
  • Filmy
Ta wiadomość wywołała w sieci spore poruszenie. Peter Dinklage rozpoczął negocjacje z Marvel Studios. Ich tematem jest jego obecność w widowiskach "Avengers: Infinity War" i "Avengers 4".

bolivar.jpg


Szczegóły fabuły obu filmów, do których zdjęcia powstawać będą jednocześnie, nie są na razie znane. Nie wiadomo więc również, kogo mógłby zagrać Dinklage. Portal Variety, który jako pierwszy podał informację o rozmowach aktora z Marvelem, mówi tylko, że jest to kluczowa rola dla obu filmów.

Angaż Dinklage'a jest o tyle ciekawy, że aktor grał już nie tak dawno temu postać z komiksów Marvela. Wystąpił bowiem u konkurencji w widowisku "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Grał tam wroga superbohaterów, diabolicznego geniusza doktora Bolivara Traska.

3 21


Zdjęcia do filmów rozpoczną się wiosną, co umożliwi Dinklage'owi pojawienie się na planie. Prace nad ostatnim sezonem "Gry o tron" zaczną się bowiem jesienią.

zobacz też: