Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Warner+Bros.+zapowiedzia%C5%82+gr%C4%99+%22LEGO+Ninjago%22.+Premiera+wraz+z+filmem.-123850

Warner Bros. zapowiedział grę "LEGO Ninjago". Premiera wraz z filmem.

Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedział dziś, że wraz z premierą filmu "LEGO Ninjago: FILM" (22 września 2017) do sklepów trafi gra o tym samym tytule. Tytuł pojawi się w polskiej wersji językowej (dubbing) na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One.

3 21


LEGO NINJAGO Movie – Gra wideo" przenosi nieprzerwaną akcję i emocjonującą walkę z filmu wprost do mieszkań graczy, gdzie będą mogli wziąć udział we własnych przygodach w świecie Ninjago – powiedział Tom Stone, dyrektor zarządzający w TT Games. Ulepszony system ruchu pozwoli im natomiast przemierzać go z płynnością i wdziękiem wojownika ninja, a ponadto rozwijać swoje umiejętności bojowe.

Gracze będą mogli wykazać się umiejętnościami oraz honorem, stawiając czoła kolejnym falom wrogów jako ninja Lloyd, Nya, Jay, Kai, Cole, Zane oraz mistrz Wu, broniąc swego domu, Krainy Ninjago, przed złym lordem Garmadonem i jego rekinią armią. Aby to zrobić, będą musieli opanować Zwinnitzu, technikę pozwalającą im na przemierzanie Ninjago dzięki szeregowi umiejętności takich jak bieganie po ścianach, wysokie skoki czy walka z wrogami i rozwój swych zdolności bojowych. Odkrycie mocy Spinjitzu pozwoli im natomiast walczyć wspólnie.

Gra zawierać będzie osiem ogromnych, pełnych akcji lokacji związanych z fabułą "LEGO NINJAGO: Film". W każdej z nich znajdzie się też dojo z wyzwaniem, gdzie ninja będą testować swoje umiejętności w walce z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Mapy bitewne pozwolą im natomiast mierzyć się z rodziną i znajomymi w czterech różnych lokalnych trybach gry na podzielonym ekranie dla maksymalnie czterech graczy.