Filmweb sp. z o.o.
http://www.filmweb.pl/news/Wi%C4%99cej+praktycznych+efekt%C3%B3w+w+nowych+%22Gwiezdnych+Wojnach%22-106837

Więcej praktycznych efektów w nowych "Gwiezdnych Wojnach"

  • The Hollywood Reporter
  • autor: jp
  • Filmy
Rian Johnson ("Looper - Pętla czasu"), który przejmie kontrolę nad nową trylogią "Gwiezdnych Wojen" po J.J. Abramsie, ma wiadomość, która powinna ucieszyć fanów starej serii. "Episode VII" będzie zawierał mnóstwo tradycyjnych efektów specjalnych.


star-wars-logo-28511-29232-hd-wallpapers.jpg


W tym filmie będzie mnóstwo praktycznych efektów. To niesamowite, ujawnił reżyser. Myślę, że następuje powrót do tego typu efektów. Doszło do przesytu wykreowanymi w komputerze scenami akcji, które za nic mają prawa fizyki, w których wszystko odbywa się na olbrzymia skalę i w zawrotnym tempie.

Prawdopodobnie brzmię teraz jak zrzędliwy staruszek, dodał Johnson. Współczesne dzieciaki dorastają przecież, oglądając właśnie to i to im się podoba. Być może jest to więc kwestia pokoleniowa.


Looper-Rian-Johnson.jpg


Reżyser nie ujawnił jednak żadnych szczegółów odnośnie swojego filmu. Rozmawianie o tym jest nudne, bo jedyne, co mogę powiedzieć, to że jestem bardzo szczęśliwy. Nie czuję przerażenia, którego się spodziewałem. Przynajmniej jeszcze nie. Ale na pewno się pojawi.

"Star Wars: Episode VII" w reżyserii Abramsa trafi do kin w grudniu 2015, a "Episode VIII" Johnsona zapowiedziano na 2017 rok.

zobacz też: