• A
  • A
  • A

Wskrzeszona nastolatka od twórcy "Ostatniego domu po lewej"
[Filmy w produkcji] (2010-03-18 15:14)

Dennis Iliadis, który przygotował nową wersję "Ostatniego domu po lewej" zajmie się reżyserią filmu "Dead@17". Zastąpił on na tym stanowisku Michaela Dougherty'ego.

photo.title Film jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem. Jego bohaterką jest Nara Kilday, która pewnego dnia ginie. To jednak dopiero początek jej historii, gdyż w tajemniczych okolicznościach zostaje wskrzeszona i rozpoczyna walkę z demonami. Jej głównym celem jest niedopuszczenie do powrotu na Ziemię Bolaboggowi, władcy demonów. Nara nie jest samotna w swej krucjacie. Pomagają jej Hazy Foss, jej najlepsza przyjaciółka i Elijah, w którym Nara się podkochuje.

Na razie nie wiadomo, czy w związku ze zmianą na stanowisku reżysera nastąpi też zmiana scenariusza. Pierwszą wersję napisał bowiem Dougherty.
Podziel się z innymi:
źródło:

Zobacz też:

komentarze

Dodaj komentarz
Shaganashak

i mamy kolejne nastoletnie filmidlo...

przemas123 przemas123

bolaboga co za padaka,

premier1 premier1

Denerwuje mnie już ta pseudomangowa stylistyka...

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: