Adam Sevani

Adam Manucharian

8,8
3 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Sevani

Po obejrzeniu prawie wszystkich części "STEP UP" zaczęłam się interesować osobą Adama. Bardzo mi się spodobał i jest on teraz moim idolem. Uwielbiam oglądać filmiki, filmy i zdjęcia z jego udziałem. To fantastyczny tancerz, aktor, człowiek z wielkim poczuciem humoru ( obejrzałam dużo filmików i jest strasznie zabawny ). Na pierwszy rzut oka nie jest on zbyt przystojny. Ja jednak po krótkim czasie zauroczyłam się nim. Naprawdę polecam zapoznanie się z jego wyjątkową osobą. Dla mnie jest teraz najlepszym człowiekiem (nie tylko tancerzem) na świecie. Marzę aby się z nim spotkać i poprosić o autograf, zdjęcie. Jakbym go jeszcze znała to mogłabym śmiało powiedzieć, że go kocham! :)

Step_Up_123

Dobra,dobra. Ja też uwielbiam jego taniec i lubie aktorstwo. Jest, nie, był uroczy w Step Up 2,3,4 ale teraz kiedy ściął włosy i (chyba) przytył wygląda jak 40 latek!!! Dlatego, gzie jest ten słodki chłopak co grał Moosa, ja się pytam!!!!!

mistique_1999

Kiedy, gdzie, co i jak? Nie wierzę. Proszę o linki.

dusia204

http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Adam+Sevani+Premiere+Summit+Entertainment+wC9 Bkcnr1eWl.jpg

mistique_1999

OMG to na serio on?! Ale dziwnie wygląda....

dusia204

Chociaż nie... przyjrzałam się dokładniej i on po prostu ma taki kształt twarzy, a jak miał dłuższe włosy to nie było tak tego widać...

Step_Up_123

Genialny aktor i tancerz. Ciekawa osoba. Lubie gościa. ;D

Step_Up_123

za książki się weźcie i jutro biegusiem do szkoły a nie głupoty wypisywać!

Step_Up_123

on po prostu taki jest ,że się go nie da nie lubić (mówie o tych którzy oglądali Step up ) ,wydaje się być bardzo sympatyczną osobą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones