Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

6,9
9 572 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek

To nie ranking miss! Ludzie, tutaj ocenia się aktorstwo, a nie urodę. Jej role pasują do niej, nie gra słodkich ślicznotek i o to chodzi. Pani Agata ma prawie taką samą ocenę jak Kasia Cichopek, czy wy jesteście poważni?! Katarzyna jej do pięt nie dorasta.

Sylvie Lu

Aktorstwo? Pusta i przerysowana. Bez wyrazu.

czarnowidz

W Rewersie była sztuczna i grała teatralnie. Nie podobała mi się także jej charakteryzacja, fryzura. Wyglądała i zachowywała się jak zahukana bona/dama do towarzystwa z 18 wieku, a nie jak wykształcona osoba. Chodziła/poruszała się jak na szczudłach.
W teatrze jako Klara była znośna.
Ktoś powiedział, że ocenia się grę a nie wygląd, ale mnie jej chorobliwa szczupłość przeszkadzała, na przykład w filmie Koliber.

Sylvie Lu

dodam, że nie ma za grosz talentu. Jest obrzydliwie sztuczna.

LoveKiller

i obrzydliwa w ogóle, jakby się kto pytał ;p chyba najbrzydsza i pozbawiona charyzmy aktorka...

Bloodbane

Uroda nie jest równa grze aktorskiej, przecież nie o to chodzi. Dla mnie jedna z większych w Polsce aktorek z klasą, unikająca głupich show z gwiazdami oraz skandalów, a skupiająca się na tym na czym aktorka skupić się powinna, czyli swoim warsztacie oraz obecną rolą. Oby tak dalej ;]
Pozdro

LadyCzikita

Unikająca skandalów? to po co ma ojca z AWS?

mldavis

przecież ojca się nie wybiera..

użytkownik usunięty
mldavis

,,to po co ma ojca...'' padłam :)

mldavis

Po co ma ojca z AWS? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :)

Sylvie Lu

Do mnie jej aktorstwo nie przemawia. Ale to tylko moja ocena.

Sylvie Lu

Na tle mizeri innych polskich "utalentowanych inaczej" aktoreczek młodego pokolenia A. Buzek wypada jeszcze w miarę przyzwoicie. Aczkolwiek nie porywa widza swoją grą na ekranie i nie powala urodą jak Keira Knightley, to jednak jakieś tam zainteresowanie swoją osobą generuje u oglądającego :( Ciekawe czy grała już jakieś sceny mega rozbierane, takie jal np. Gruszka, bo chciałbym zobaczyć czy ma ładną pupcie i sutki :))

Sylvie Lu

SylvieLu - całkowicie się z Tobą zgadzam! Agata Buzek jest na prawdę dobra - kupiła mnie rolą w "Rewersie" :)

Ailes

Mnie również - oglądałam Rewers kilka razy właśnie dla Jej roli.

Sylvie Lu

Dajcie jej 10/10, bo w telewizji mówili, że jest utalentowana. A sondaże się nie mylą, co z tego, że 80% społeczeństwa nie wie, kto to jest, skoro 78% ocenia ją pozytywnie.

Sylvie Lu

Beznadziejna jest , wystarczy zobaczyć jak słabo grała w Zemście, czy ostatnio w Kolibrze

frycek49

Popieram, bez talentu i brzydka, bez seksapilu, a uwielbiam chude laski:)

JaroB

Ja wole twardzielki pokroju zawodniczek MMA, ale już nawet nie chodzi o wygląd bo brzydkie aktorki też są potrzebne. Ona po prostu nie umie grać

Sylvie Lu

W Kolibrze świetnie zagrała.
IMO, piękna kobieta!

tenszin

A moim zdaniem nie jest piękna, ale za to ogromnie fascynująca. Fizycznie kojarzy mi się z Tildą Swinton - jednych zachwyci, drugich odrzuci, ale koniec końców zapadnie w pamięć - i to się ceni !

użytkownik usunięty
Sylvie Lu

Kogo obchodzi ocena z tego przepakowanego "geniuszami" portalu? Wystarczy sobie poczytać powyższe posty. Wszyscy tacy cwani, znają się na aktorstwie i pewnie wiedzą wszystko. Co mnie obchodzi wygląd aktora? Co ja nastolatka, która kocha się w jakimś aktorze? Ma kuźwa zagrać osobowość innego człowieka. Stań przed lustrem i spróbuj się rozpłakać, albo udawać pewnego siebie, czy Sierotkę Marysię, a teraz rusz dupsko, wtop się w tłum i zrób to samo. Możesz co najwyżej pierdnąć sobie pod perzyną chowając się ze wstydu, że ktoś cię zobaczy, po tym jak ośmieszysz się tylko przed publiką. Nikt z was nie ma doświadczenia aktorskiego, nie wie jak to jest, ale oczywiście pierwsze za co się bierzecie, to krytyka. Pociesza mnie jednak świadomość tego, że żadnego z was nie stać na nowy sportowy samochód i możecie jedynie marzyć o jej karierze. Hejtujcie dalej...

użytkownik usunięty

Dudix3, coś się pogubiłeś w swojej wypowiedzi? Bo zrozumiałam jedno - iż aktora ma prawo oceniać tylko inny aktor, i to tylko dobry.
Otóż nie! Aktorów oceniają widzowie - my nie musimy umieć grać, to on lub ona ma to umieć.
Aktor Iksiński, wcielając się w rolę Ygrekowskiego, ma mnie przekonać, że on JEST Ygrekowskim. To nie ja, jako widz, mam zmusić innych do płaczu, śmiechu czy wzbudzić współczucie, tylko on. Jeśli tego nie umie, to on się ośmiesza, nie ja. I nie muszę mieć doświadczenia aktorskiego, aby wyrazić SWOJĄ o nim opinię. I choć nie mam sportowego samochodu, choćby dlatego, iż nie lubię, wolę masywne, bezpieczne maszyny, jakoś nie marzę o wątpliwej karierze Pani Agaty.
Jest też wiele aktorek, które nie podobają mi się z wyglądu, a nawet ich nie lubię, chociaż nie zawsze potrafię powiedzieć, dlaczego, to jednak ich grę aktorską oceniam wysoko.
Ale Pani Agata według mnie grać nie umie, i tyle. I nie da się ukryć tego, iż część jej "kariery" opiera się na nazwisku...

użytkownik usunięty

Aha! Na marginesie - portal przepakowany "geniuszami"? Kogo obchodzą opinie? To co tu robisz? Sztuczny tłum?

użytkownik usunięty

To dla mnie katalog, co tu robię? Szukam filmu na nudny wieczór, a może sączę piwo i naśmiewam się z pewnych komentarzy, ludzkiej intencji nie rozpoznasz po skrawku tekstu. Nie odbieram nikomu prawa do opinii, bo nie posiadam takiej władzy słodkości Ty moje, podkreślam tylko jak nędzne jest stawianie wyrazistej opinii negatywnej, gdy opiera się wszystko na własnej iluzji. Podkreśliłem fakt, że wasze opinie interesują wyłącznie zgryźliwych ludzi chcących innym dopiec, bądź ludzi urażonych tą postawą. Nikt inteligentny (w pewnym kontekście, nie po całości, to nie arogancja) nie pobiera opinii od innych bez oparcia na doświadczeniu, bądź wiedzy którą popiera jakiś autorytet. Jeśli jakiś aktor mi się nie podoba, to nawet o nim nie mówię, bo nie wyrażam negatywnych emocji, nie narzekam. Rozpisujesz się jakby mnie obchodziło co lubisz, a czego nie, w końcu się nie znamy. Nie chce nikogo obrażać, ale czasem nawet ja pękam jak mi się przypadkowo na oczy nawinie komentarz typu "ta pani jest brzydka, drewno". Wtedy i ja sobie ponarzekam, ale na to co się dzieje w sieci. Gdybym chciał z Tobą porozmawiać o guście, to nie zaczynałbym od tego co mi się nie podoba, a od tego w czym właśnie gustuję. Zwróć uwagę jak zróżnicowane są posty powyżej i poniżej. Opinie różnią się tak, że mamy z tego galimatias. To właśnie sprawia, że opinie ludzi na tym i innych portalach są jak papier toaletowy. Jeśli krążysz dużo po sieci, to już na pewno doszłaś do podobnej konkluzji, a ja podkreśliłem tylko to swoim postem.

użytkownik usunięty

Nie "rozpisywałam się", raczej odnosiłam swoją wypowiedź do pewnych punktów Twojej. Jeżeli Ciebie nie interesuje to, co lubię - bądź nie - to trudno. Aczkolwiek, chociaż nie krążę dużo po sieci, mam prawo uważać, że jeśli ktoś zostawia wpis na jakimkolwiek portalu, zwłaszcza w działach dyskusyjnych, mam prawo na odpowiedź... I nie zgadzam się z twierdzeniem, iż nie można wyrażać swoich opinii nie posiadając doświadczenia. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o grę aktorska... Twoje zdanie na ten temat odbiera mi na przykład tak niezbywalne prawo, jak choćby wybór projektu domu - pokazany mi musi się podobać, bo został opracowany przez architekta, a ja nie mam o tym pojęcia, bo architektem nie jestem... Wybacz, ale to chore...
I nie narzekam na Panią Agatę - po prostu nie przemawia do mnie jej gra...

Sylvie Lu

Oczywiście zgadzam sie, najlepsza polska aktorka a nie jakaś cizia z seriali, tylko Ona mogła stanąć u boku Stathama :) pozdro

Sylvie Lu

Dziwne żeby grała słodkie ślicznotki skoro ma ryj jak fiat multipla

Sylvie Lu

Jest bardzo brzydka, ale trzeba przyznać, że talent aktorski ma.

Sylvie Lu

Myślisz, że Ci co tak skutecznie obniżają jej ocenę widzieli z nią jakiekolwiek filmy? Zagrała w kolibrze,nie pasowała tam bo zbyt podniosła wartość filmu a to już nie każdemu odpowiada :) jest wyjątkowo zdolną Polką, a to wzbudza zazdrość, nie jest piękna,biustu nie pokaże, chociaż oj, miałaby co, nie ma seksapilu, a dla niektórych film bez tego jest do bani :) I jeszcze sobie wybrała takiego ojca, którego nie wszyscy popierają , inni mu zazdroszczą :D Jednym słowem trzeba zniszczyć i koniec, bo taki jest Polski ciemnogród. A Kasia C. to co innego, ma seksapil, ładną buzię, pokaże zawsze trochę sadełka z biustonosza, po pręży się troszkę i jest super, nie ważne, że w głowie nie wiele i bez talentu aktorskiego. Jeden z drugim sobie popatrzy i już pod 0700 nie musi dzwonić, Ty wiesz jaka to oszczędność, wiec w podzięce 10 na filmwebie tym razem oni stawiają :D http://www.fakt.pl/nowa-rola-katarzyny-cichopek-gwiazdy-serialu-m-jak-milosc-,ar tykuly,423661,1,1,7.html

thunder1

"podniosła wartość filmu"- szanuje ludzi z poczuciem humoru :)

Sylvie Lu

po prostu brzydka i nieatrakcyjna z niej kobieta jest.

wlodek76

A ty zapewne Włodek boski, który wyrywa każdą dupę na ulicy...

Robaczek_12

To czy jestem boski czy nie, nie zmienia faktu iż ona jest po prostu nieatrakcyjna. Więc po co te osobiste docinki?

wlodek76

Nieatrakcyjna bo chora, to normalne tak wyglądać po raku, szczególnie po dwóch nawrotach, kiedyś kiedy nie była taka chuda wyglądała ładnie.
Nieatrakcyjna, ale poco te chamskie komentarze?

Robaczek_12

Nie ma tu żadnych chamskich komentarzy. Ludzie mogą być atrakcyjni albo nie. A owa pani była i jest nieatrakcyjna i choroba nie ma tu nic do rzeczy. Jest to tylko stwierdzenie faktu i niesmacznie jest się zasłaniać choroba aby w oczach innych lepiej wypaść. I dziękuje za przyznanie mi racji, w stwierdzeniu, zacytuje " kiedyś kiedy nie była taka chuda wyglądała ładnie" nie ma wątpliwości iż jest teraz nieładna, to znaczy brzydka.

wlodek76

Niema chamskich komentarzy? to sobie poczytaj!
Jej choroba nie jest wymówką, tylko przez to, że jest chora to też jest chuda, gdyby przybrała trochę na wadze nie uważasz, że wyglądałaby lepiej? oczywiście dla ciebie i tak by była brzydka, ale i tak by wyglądała lepiej niż teraz.
Nie, nigdzie nie potwierdziłam tego, ze jest brzydka, kiedyś była ładniejsza, ale teraz nie jest brzydka.

Jak Kuba Bogu Tak Bóg Kubie i oby to się sprawdziło i w Twoim przypadku i żeby na Ciebie patrzono tylko pod względem wyglądu!

Robaczek_12

I znowu osobiste docinki. Nie oceniam zdolności intelektualnych ani aktorskich tej pani, ani tez charakteru. Piszę ze dla mnie jest po prostu nieatrakcyjna i trzeba się z tym pogodzić a nie udowadniać ze jest inaczej. Żadna choroba, żadne kilogramy nie grają roli, jest brzydka, ma niefajne rysy twarzy i tyle.

Sylvie Lu

Ręce mi opadają jak czytam komentarze....
Powinni skasować wystawianie ocen aktorkom i aktorom jeśli oceniany jest WYGLĄD! a nie AKTORSTWO!

Sylvie Lu

czego Ty oczekujesz od pocących się tu gimbusów, wielkich znawców kinematografii i warsztatu aktorskiego od siedmu boleści.

użytkownik usunięty
Sylvie Lu

Nie zagra słodkiej ślicznotki, bo nie pasuje...

i chwała Bogu bo takie role nie są zbyt ambitne i często tak papierowe i mdłe ,że szkoda do nich ludzi utalentowanych. Agata ma niesamowity talent kupiła mnie w Rewersie i małym epizodzie w Jezioraku, chorej psychicznie kobiety pojawiającej się we śnie głównej bohaterki. Jest aktorką charakterystyczną, przez to zapamiętywana na dłużej niż 5 sekund jak inne aktoreczki celebrytki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones