Agnetha Fältskog

Agnetha Åse Fältskog

8,5
32 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Agnetha Fältskog

Która z nich przeszła załamanie nerwowe?? Agnetha czy Anni-Frid ??

użytkownik usunięty
Aleks1662

Agnetha, ona już będąc w Abbie nie najlepiej znosiła cały szum medialny. Często latała osobnymi samolotami niż Bjorn, ponieważ tak bardzo bała się, że w razie katastrofy samolotowej ich dzieci mogłyby zostać sierotami. Chciała więc aby w razie czego chociaż jeden z rodziców przeżył. Później miała jeszcze dość traumatyczny epizod, konkretnie romans, z psychofanem, no i do dziś w zasadzie jest odcięta na własne życzenie od świata, choć muzycznie próbowała jeszcze po Abbie działać.

Frida z kolei do dziś na scenie czuje się jak ryba w wodzie. :)

Frida jest bardziej ,,medialna'' ale przyznajmy ze Agnetha śpiewa lepiej
No i Frida jest ładniejsza...ale dlaczego ich małzeństwa sie rozpadły?

poxx

Dziwne twierdzenia. To Agnetha była uważana za numer 1 w Abbie jeśli chodzi o urodę. Powszechnie podziwiano jej tyłeczek (często w czasie koncertów odwracała się tyłem do publiczności - miała co pokazać i lubiła by to zauważano, choć oficjalnie zaprzeczała by robiła to celowo). Frida jest jednak pięć lat starsza. Obie były świetne. Ja mimo tego, że twierdzę, że ogół bardziej podziwiał Agnethę i sam przyznawałem, że być może jest ładniejsza, wolałem podziwiać i wielbić Anna-Frid...

midofil

Oczywiście, że Agnetha ładniejsza i bardziej sexy :-)

MichCorleone

https://media.giphy.com/media/n7Qg0hhezCak/giphy.gif

MichCorleone

Update https://i.gifer.com/75LI.gif

MichCorleone

Przebije ktoś fotką Fridy? :-)) https://www.worthpoint.com/worthopedia/photograph-agnetha-faltskog-abba-17756180 94

poxx

Moim zdaniem obie śpiewają cudnie, szczególnie w duecie :) I oczywiście też uważam, że Anni Frid była i jest ładniejsza i zabawniejsza od Agnethy :) Choć faktycznie większość wolała Agnethę... Ich małżeństwa się rozpadły przez męską połowę zespołu... ;/ Straszni głupcy z Benniego i Bjorna... ;/ Jak mogli zostawić takie kobiety... Nie rozumiem tego... ;/

Bjorn, bodajże na przyjęciu noworocznym zorganizowanym przez Fridę i Benniego poznał pewną blondynkę Lindę, która szybko zaprzyjaźniła się z dziewczynami jak i z całym zespołem, no a potem aż za bardzo z Bjornem, który rzucił dla niej Agnethę. Bjorn i Linda do dzisiaj są małżeństwem...

Benny także rzucił Fridę dla innej kobiety, ale o tym dużo się nie mówiło... Poza tym, że Frida długo kochała Bennego i w sumie nie chciała rozwodu...

To przykre, że widząc jacy byli szczęśliwi razem wszystko musiało się tak skończyć :(
A mogli być razem do dzisiaj...

SweetKitty

Uwaga ! Małe poprawki po doczytaniu się w całą sprawę ;)

Bjorn, na przyjęciu noworocznym zorganizowanym przez Fridę i Benniego poznał pewną blondynkę Lenę (wyglądem do złudzenia przypominającą Agnethę, jednak z charakteru była jej zupełnym przeciwieństwem). Przyjaciólka Fridy, a potem także Agnethy, szybko zawróciła w głowie Bjornowi, który po pewnym czasie który rzucił dla niej Agnethę. Bjorn i Lena pobrali się w styczniu 1981 roku i do dzisiaj są małżeństwem...

Benny także rzucił Fridę dla innej kobiety, Mony, o której się mówiło, że to ona rozbiła małżeństwo B&F. W wywiadach tłumaczył, że widział w Monie coś, czego nie miała Anni Frid (GŁUPIEC) i nie chodziło tu o charakter tylko o wygląd (Ja osobiście uważam, że Frida jest 1000000.....x razy ładniejsza od owej Mony). Dodał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia...
Podobno Frida długo kochała Bennego, dlatego myślę, że mimo nieuniknionego rozwodu, w głębi serca pewnie w ogóle go nie chciała... Biedna Anni Frid :*

Tak przy okazji patrząc dzisiaj na Bennego to już nie ten sam człowiek co kiedyś, wiecznie uśmiechnięty, zwariowany... Teraz już taki nie jest,... być może to właśnie Frida sprawiała, że uśmiech nie znikał mu z twarzy...

To przykre, że widząc jacy byli szczęśliwi razem wszystko musiało się tak skończyć :(
A mogli być razem do dzisiaj...

SweetKitty

jeszcze jedna poprawka która też jest istotna do komentarza wyżej : Agnetha wróciła na scenę tyle tylko, że występuje solo :) ma równie wspaniałe piosenki jak i z ABBĄ :)

karolyn17

Wiem, wiem, kiedy pisałam ten komentarz jeszcze o tym nie wiedziałam :)
Pozdrawiam :)

SweetKitty

szkoda, ze dopiero teraz śpiewa sama. tzn z zespołem też byli świetni, ale sama też ma świetne piosenki :)

Aleks1662

Frida również przeszła załamanie nerwowe. W roku 99 zmarł jej mąż, który miał zresztą jakiś szlachecki tytuł- co czyniło ją Księżną, a rok wcześniej w wypadku samochodowym zginęła jej córka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones