Agnieszka WłodarczykI

6,7
7 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Włodarczyk

czytając wasze komentarze na temat Agnieszki jestem zszokowany bo połowa z was ją jedzie tutaj nie
słusznie spotkałem śię z mało pozytywami więc musiałem zabrać Głos,może i ona nie zagrała w wielu
filmach jak widać ale jakiej 33 latce w Polsce udało śię grać w tak młodym wieku u Boki tak znakomitych
Aktorów jak Linda,Pazura,Lubaszenko i wielu wielu innych :) jest nie wiele tych filmów jak wspomiałem
wcześniej w jakich zagrała alee wątki z tych filmów do dzisiaj cytujecie ;) alee seriale nie są za rewelacyjnee
alee ma dopiero 33 lata,jest jeszcze dużo czasu i ma wiele do pokazania i do zaoferowania tylko powolutku ;)
a co do 13 posterunku to niestety Byłem dzieckiem ale oglądałem każdy odćinek ale takiego serialu już nie
ma i nie wiem czy będzie kiedy kolwiek taki serial jeszcze zarąbisty :/ ja jeszcze takiego nie widziałem w
Polsce Dobrego :)

Bartekweb2

To mogła być bardzo dobra aktorka, tylko niestety warta tyle ile filmy w których zagrała. Produkcje typu "E=mc²" czy "Job..." lub seriale "13 posterunek" albo "Zostać miss" nie są poważne. Okey, można sobie przyjemnie obejrzeć, pośmiać itd. Ale w ogóle nie są ambitne, i przez to Agnieszka się nie rozwija. Może jakaś rola w spektaklu teatru telewizji i od razu inne nastawienie do tej dziewczyny by było.

Ciamcik88

ale na litość boską! KTO ją zatrudni żeby grała w poważnym filmie? kto się pytam? jeszcze się taki desperat nie narodził :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones