Agnieszka Więdłocha

7,3
20 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Może i w tym Czasie Honoru zagrała jakoś ale w Emce zagrała beznadziejne!
Jako aktorka gra bardzo, bardzo sztucznie, jej gra , gesty, mimika jest wymuszona.

Anaissa

Akurat w 'Emce' to raczej żaden z aktorów nie ma dużego pola do popisu:P

orianne

Tylko 'prostytutka' stara się dogadzać wszystkim. -:)

Anaissa

Swoją żenującą opinię opierasz na ilu filmach, serialach ?

tomucho77

Dobry aktor zagra we wszystkim dobrze.
A poza tym każdy lubi co innego więc może toleruj zdanie innych..

Anaissa

A czy De Niro lub Al Pacino we wszystkich filmach zagrali genialnie ?

tomucho77

na pewno genialnie zagraliby w "Emce"

Anaissa

Co Ty za bzdury wypisujesz. Pomimo, że gra w serialach to gra i w dobrych produkcjach i co najważniejsze w teatrze.
Ona wszędzie wczuwa się w rolę i gra inaczej, np. w przeciwieństwie do monotematycznej o wiele starszej i dużo bardziej doświadczonej Kożuchowskiej. Doskonale wyraża emocje.
Dziewczyna ma talent i świetny warsztat aktorski i do tego niesamowitą urodę. Widać, że nie spała na ćwiczeniach i wykładach w stosunku do: Anny Czartoryskiej, czy Żmudy Trzebiatowskiej.
To jest nadzieja polskiej kinemtografii. Mało jest takich aktorek jak A Więdłocha.

Anaissa

A ja jej dałem 10 za śliczną buźkę:)

Anaissa

Zgadza się. Aktorstwo drewniane. W wywiadzie sprawia wrażenie pustej i głupiej małolaty.

perun_6

Idź do teatru to zmienisz zdanie !

perun_6

"Pustej i głupiej małolaty"? Troszeczkę przesadzasz. Rozumiem, że każdy z nas ma inne zdanie, ale Ty chyba nigdy nie widziałeś głupiej i pustej małolaty.

Milaka17

Widziała ! ona właśnie jest taka !

tomucho77

Spoko, widocznie mamy odmienne zdanie, ale w końcu ile ludzi tyle poglądów :)

Milaka17

Ja popieram Ciebie nie chodziło mi o Agnieszkę tylko o te żałosne perun_6.

tomucho77

Tak też mi się wydawało, ale wolałam się upewnić :)

tomucho77

Nie widziała tylko widział. Należycie do klubu Więdłochy ? To wybaczcie, z wariatkami nie będę dyskutował.

tomucho77

Jeszcze jedno. To nie teatroweb. Tu oceniamy filmy i grę aktorów w danym filmie. Jeśli moja średnia twórczości tej Pani wynosi 1,2 i mi jej gra na ekranie się w ogóle nie podoba, to tym bardziej nie będę chodził do teatru aby zmienić zdanie na temat beznadziejnej, młodej, jeszcze nie dojrzałej zawodowo i słabo wyedukowanej również zawodowo aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones