Agnieszka Więdłocha

7,3
20 422 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

kilka ról w serialach typu "czas hańby"...niby ładna, ale żadne wielkie mi halo

carreno

Nie lubię jej. W każdym serialu ma tą samą minę i mówi z sarkazmem

Pamela16

a nie bo w Lekarzach super zagrała a ja ją bardzo lubię za Lekarzy i za M jak miłość

kinomanka_13

Każdy ma inne zdanie. Dla mnie jako aktorka jest okropna

carreno

wiesz co mówiąc , że" Czas honoru " jest Czasem hańby jest żałosne . Jak można nazwać najlepszy polski serial wojenny Czasem hańby ? -,- Jesteś żałosnym człowiekiem.

Vintage_2

zgadzam sie !

Facepalm_1

dziękuję !

Vintage_2

Ja bym powiedziała, ze nie tylko najlepszy polski wojenny serial, ale ogólnie jeden z najlepszych polskich seriali ;)

Facepalm_1

dokładnie wspaniały serial!

Vintage_2

nie chodzi o treść, tylko o obsadę.

carreno

obsada jest również wspaniała jak sam serial .

Vintage_2

ok poddaje się. twoje zamiłowanie do tandety jest zbyt wielkie. tylko jak można hańbić pamięć o żołnierzach AK obsadzając w ich rolach wesołowskiego,zakościelnego i innych gównianyach "aktorów". widać wystarczą ci popłuczyny z polskiej tv.

carreno

brak mi słów na twoją głupotę! -,- Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem żeby wypisywać takie głupoty .....! Jak można nazwać najlepszy polski serial wojenny popłuczynami ? I wytłumacz mi jedno w jaki sposób Wesołowski i Zakościelny zhańbili ten serial ? W czym ? Ku*wa pustaku !

Vintage_2

zhańbili swoja pseudo grą aktorską i facjatami. to nie są aktorzy tylko celebryci. rozumiesz to pojecie? czy może u ciebie na wsi to jest najwyższa kultura? skończmy tę dyskusję, bo szkoda mojej klawiatury na wymianę "uwag" z kimś takim jak ty.

carreno

hahaha Wsołowski i Zakościelny celebrytami buahahaha -,- Celebryta nie znaczy zły aktor ! Zresztą Zakościelny nie jest celebrytą !Bardziej do celebrytów należy Szyc, Karolak ale nie zakościelny weż się gościu ogarnij ! Licz się ze słowami pustaku ! Hahahahahaaha jesteś tak żałosny że aż mi się śmiać z ciebie chce !

carreno

A moja klawiatura cierpi z powodu odpowiadania na tak głupie wypowiedzi. Więc zrób dobry uczynek i nie pozwól mojej biednej klawiaturce odpowiadać na twoje wypowiedzi . W imieniu mojej klawiatury dziękuję !

Vintage_2

Przez Czas Honoru przewinęli się naprawdę świetni aktorzy: Jan Wieczorkowski, Olgierd Łukaszewicz, Krzysztof Globisz, Jan Englert, Daniel Olbrychski, Piotr Adamczyk, Andrzej Grabowski to czołówka polskich aktorów.

carreno

(UWAGA KOMENTARZ MOŻE ZAWIERAĆ SPOJLER "CZASU HONORU")
Jestem osobą tolerancyjną ale jak widzę co tu jest przez ciebie powypisywane to po prostu mi ciebie żal. Ja rozumiem różny gust ale po 1 powinno się to wyrażać w bardziej tolerancyjny sposób ,a twoje wyzywanie od "czasu hańby" i mówienie takich słów o wspaniałych aktorach jest po prostu żałosne ,a po 2 w twoim przypadku widać ,ze nie masz pojęcia o tym co piszesz. Nie lubisz tych aktorów - ok, nic mi do tego i nic nikomu do tego bo takie jest twoje zdanie ,a każdy swoje zdanie mieć powinien ale to są dobrzy aktorzy i nie ma co tego podważać. Komuś może nie pasować ich gra aktorska bo każdy ma inną ale są dobrzy w swoim fachu .
Jestem fanką czasu honoru ale nie mówię tego o aktorach przez pryzmat tego jak bardzo uwielbiam ten serial, ale moje zdanie o nich jest następujące.
Wesołowski - byłam co do niego neutralna widząc go w komisarzu Alexie czy w czasie honoru do czasu momentu w którym zginęła Osmańska. Zagrał to wspaniale. Łzy mimowolnie leciały z moich oczy co było dość dziwne bo po 1 rzadko kiedy płacze na filmach ,a po 2 nie lubiłam tej postaci ,która zginęła.
Zakościelny - wg mnie to świetny aktor ale jeśli chodzi o jego rolę w czasie honoru tu historia jest dłuższa bo wg mnie i tak zagrał świetnie ale dużo osób zarzuca mu "sztywność" itp. A czytał ktoś książkę ? Czy ktoś wie ,że miał grać sztywną osobę bo Bronisław Woyciechowski którego grał był hrabią - sztywniakiem ! Język jakiego używał, to jak się poruszał, jak zachowywał, to wszystko rola ,a nie "sztywność" gry aktorskiej .
Pawlicki - "Big Love" - twardziel, typowy bad boy , "jutro pójdziemy do kina" - typowa sierota, "czas honoru" - odważny żołnierz. - Każda z tych ról tak odmienna ,a każdą zagrał wręcz idealnie. Zdecydowanie za mało się o nim mówi ,a to wspaniały aktor.
Wieczorkowski - W czasie honoru typowy twardy, nieufający żołnierz. Zagrał świetnie !
Wróćmy do Więdłochy o której powinna być tutaj mowa - i tu pojawia się kolejny (tuż po wymienianiu innych filmów aktorów) dowód na to ,że nie patrze przez pryzmat mojego uwielbienia do "czasu honoru" gdyż wg mnie pani Agnieszka średnio zagrała we wcześniej wymienionym serialu. Bardzo wczuwała się w rolę ale wg mnie trochę za bardzo przez co wybijała mnie z rytmu serialu co nie zmienia faktu ,że uważam ,ze jest ona dobrą aktorką czego dowodem jest chodź by serial "lekarze" czy krótkometrażowy film "incydent"
Następnym razem jak będziesz coś tak krytykować to obeznaj się w temacie, bo niedokładne obejrzenie paru przypadkowych odcinków się do tego nie zalicza.
Pozdrawiam i rada na przyszłość - więcej wyczucia i opanowania w wyrażaniu swoich opinii.

Vintage_2

Czas Honoru jest dobrym serialem nie ma co gadać, ale faktycznie co do doboru aktorów można się trochę przyczepić. Wesołowski to typowe drewno, Zakościelny ciut lepiej, ale nie dużo, Wieczorek też do mnie nie przemawia. Pomijając wyżej wymienionych średnich aktorów w serialu są również dobrzy/ bardzo dobrzy aktorzy jak np. Maja Ostaszewska, Globisz, Jan Englert, Pawlicki, Anna Cieślak etc. etc. Jana Wieczorkowskiego np. lubię i nie przeszkadza mi zupełnie.

Vintage_2

Najlepszy serial wojenny ? Wolne żarty ...

Vintage_2

Szkoda kolego czasu na dyskusję z takimi hejterami

carreno

No tak super bo ty na pewno masz większe osiągnięcie aktorskie od niej ! Boże jak mnie wkurzają takie dzieci . Tutaj chyba nikt nie rozumie , że nie każdy musi mieć milion filmów i seriali i że każdy jakoś zaczyna.. A jeżeli się nie znasz , a na pewno się nie znasz to jaki prawem krytykujesz jej grę aktorską ?!

pyszotka123

argument pokroju: "to zrób to lepiej" to żaden argument :D

czarny_pan

Tak samo jak pieprzenie głupot, a ty jednak to robisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones