Al PacinoI

Alfredo James Pacino

9,0
130 454 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Al Pacino

Mam taką nadzieje, bo Pacino z 1 Oskarem (danym za zasługi) to jedna z większych porażek AKADEMII.

LeoMessi86

"Zapach kobiety"- mówi ci to coś?

gabris7

Przecież napisałem... Oskar dany za zasługi. Al Pacino miał znacznie lepsze role, a Oskara nie dostał. "Ojciec Chrzestny", a przede wszystkim "Człowiek z Blizną".

LeoMessi86

wygrana:Oscar Najlepszy aktor pierwszoplanowy za film Zapach kobiety (1992).
Andrzej Wajda ma Oscara Specjalnego (http://www.filmweb.pl/person/Andrzej.Wajda/awards) A co to Oscar Specjalny to sam się musisz dowiedzieć.

gabris7

Ty nadal nie czaisz bazy :D! Człowieku przecież ja wiem, że Al Pacino ma Oskara za "Zapach Kobiety"! Tylko, że ta rola była znacznie słabsza od jego ról w wyżej przeze mnie wymienionych filmach i np. Serpico, a dali mu w końcu tego Oskara na siłę!

LeoMessi86

W "Zapachu kobiety" był rewelacyjny i jego Oscar jest w pełni zasłużony. To Ty nie rozumiesz, to nie jest żadna pomyłka akademii.

gabris7

W moim rozumowaniu, gabris7 :) LeoMessiemu86 chodziło o fakt, iż Pacino ( aktor tak wielkoformatowy ) winien mięć więcej tych Oskarów, a nie tylko jednego :)

maurycy008

Dzięki, już się ogarnęłam. Tak to bywa jak nie rozmawia się w 4 oczy tylko przez internet- nie ogarniesz. :D

LeoMessi86

Sorry Ziom. Nie zrozumiałam o co Ci chodziło :( . Faktycznie jak na takiego aktora 1 Oscar to mało. Ale konkurencję miał przez wszystkie lata sporą.

gabris7

^<^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones