Alan BallI

Alan E. Ball

8,6
585 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Alan Ball

że niektózy aktorzy któych angażował do True Blood musieli z nim iść do łóża? Np ten cały Bill Compton? słowo daje gdzieś te ploty słyszałem.

Jego orientacja mi nie przeszkadza i nie mam nic do homosi ale to skrajne epatowanie pedalstwem w american Beauty, Six Feet Under czy True blood jest naprawdę niesmaczne. Próby uczynienia homoseksualizmu czymś normalnym nigdy sie nie powiodą bo to normalne nie jest.

Izabelka_filmweb

izabelka, słyszałeś? gdzie? :d

Izabelka_filmweb

Ja wiem czy skrajne? W żadnym z wymienionych przez Ciebie tytułów gej nie jest głównym bohaterem. Są postaciami drugoplanowymi, a dla kogoś takiego jak Alan Ball, przebywającego na co dzień w towarzystwie innych homoseksualistów jest to normalne. Można powiedzieć, że jest to cecha charakterystyczna jego dzieł tak jak absurdalne sceny przemocy u Tarantino :) Wyprzedzając odpowiedzi, nie porównuję obu reżyserów tylko podaję adekwatny przykład. Myślę, że jego próby mogły się powieść, pokazuje gejów z perspektywy prawdziwej, którą zna. Bardzo możliwe, że wiele osób zmieniło zdanie o tych ludziach dzięki temu reżyserowi. Jeśli nawet to był 1% oglądających to już jakiś sukces. A o tych zasłyszanych plotkach to nawet mi się nie chce pisać, Fakt też czytasz?

igulla666

hehe, świetnie jego/ ją podsumowałaś igula. pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones