Aleksandr DomogarowI

8,1
5 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandr Domogarow

W którym z 10 odcinków "MISTRZA I MAŁGORZATY" pojawia się Sasza?

urszula_3

Właśnie, podpisuję się pod wcześniejszym postem ;)

urszula_3

to trzeba zobaczyc w ksiąszce mniejwięcej powinno być taksamo w serialu...

julijka26

a w pierwszym był?
bo ja w poniedziałek nie mogłam ogłądać nagrałam sobie na vhs ale coś nie wypaliło i nagrał się tylko początek :(

a książkę czytałam, ale to już było parę lat wcześniej i nie pamiętam dokładnie w której części się pojawia

a i jeszcze jedno ptanie: czy nowe odcinki będą w każdy poniedziałek?
czy jeszcze w jakiś dzień?

urszula_3

A właśnie, można by pomyśleć nad przeczytaniem książki.. :)))

InGreen

W pierwszym odcinku raczej go nie było (chyba że coś przeoczyłam:))
A serial jest chyba tylko w poniedziałki

InGreen

książka jest super. taka... no brak mi slow, ale zeby ja w pelni docenic trzeba przecztac nie ogladajac filmu


a i wiecie ze ta ekranizacja mistrza i malgorzaty ktora leci na tvp1 jest w Polsce na dvd (chyba na merpin.pl)

urszula_3

poprawka merlin.pl (nie merpin.pl przepraszam mój błąd)

urszula_3

Hm... Ciekawe, czy zdążyłabym do poniedziałku... ;))

InGreen

http://merlin.pl/mistrz-i-malgorzata/browse/search/2.html?phrase=mistrz%20i%20ma %B3gorzata&sort=rank&offer=O&

link do DVD
no tylko tak naraz kupić wszystkie 10 to sporo wychodzi


a i na www.knigi.pl jest chyba z 10 filmów z Domogarowem (po rosyjsku bez napisów i lektora, ale to jest polska strona
tylko jak się tam wpisze w wyszukiwarce to nie znajduje
jeśli ktoś by chciał to ja podam linki i powiem co już kupiłam i co mogę polecić, bo warto... oj warto... ;)

urszula_3

ja bardzo bardzo bardzo PROSZE o ten link!!!

julijka26

no to zaraz zaloze nowy temat bo w tym jak ktos popatrzy na tytul to moze w ogole nie zajrzec

InGreen

No to chyba coś tu się nie zgadza. Według filmweb.pl Domogarow powinien wystąpić tu w roli Lichodiejewa i chociaż oglądam 2 odcinek dopiero 25 minut to widzę w tej roli innego aktora. Ktoś tu już gdzieś chyba pisał (lub na innym forum), że Sasza w ogóle tu nie gra. Ponadto na żadnej rosyjskiej stronie internetowej (nawet na oficjalnej Domogarowa) nie znalazłam informacji żeby grał w ekranizacji "MISTRZA I MAŁGORZATY". No cóż ale tracę nadziei ;)

InGreen

No to chyba coś tu się nie zgadza. Według filmweb.pl Domogarow powinien wystąpić tu w roli Lichodiejewa i chociaż oglądam 2 odcinek dopiero 25 minut to widzę w tej roli innego aktora. Ktoś tu już gdzieś chyba pisał (lub na innym forum), że Sasza w ogóle tu nie gra. Ponadto na żadnej rosyjskiej stronie internetowej (nawet na oficjalnej Domogarowa) nie znalazłam informacji żeby grał w ekranizacji "MISTRZA I MAŁGORZATY". No cóż ale tracę nadziei ;)

urszula_3

A już myślałam, że mam halucynacje.. ;) W profilu o MiM (2005) też jest informacja, że rolę Lichodiejewa gra Domogarow... Więc skąd wzięła się ta pomyłka?! :(

urszula_3

No ja tez słysze "Lichodiejew" i sie zastanawiam czy ogladam tą wersje "MiM"!!

julijka26

Ale tak na prawde to ja juz bylam przygotowana, ze on tam nie gra.

Po pierwsze, dlatego ze jak juz wczesniej napisalam czytalam wypowiedz kogos (nie pamietam na jakim forum) kto pisal ze go tam wcale nie ma.
Po drugie, bo na merlin.pl (tam gdzie sprzedaja dvd z tym filmem) w obsadzie nie ma nazwiska "Aleksander Domogarow", a gdyby tam gral to przeciez by napisali, poniewaz w Polsce tylko jego nazwisko cos komus mowi.
Po trzecie, poniewaz czytalam ksiazke i Domogarow mi jakos od poczatku nie pasowal do opisu. A poza tym Lichodiejew to stosunkowo mala rola, a Sasza od lat gra juz tylko glowne lub bardzo znaczace.

urszula_3

Właściwie to całkowitą nadzieję straciłam jak były napisy na początku i napisali, że w roli Lichodiejewa jest jakiś inny aktor... :)))

InGreen

No ja wlasnie wtedy sie upewnilam, ze go nie ma.
Ale zostala jeszcze jakas nadzieja, ze moze jest w jakiejs innej roli, lecz niestety nie...
Chociaz wlasciwie jest jeszcze tyle filmow z nim, ktore mam zamiar obejrzec (podane w temacie dvd z Domogarowem), a wczoraj wlasnie skontaktowalam sie z kims przez maila, kto sprzedaje odcinki "fali zbrodni" (no pirackie napewno bo nie wydali na dvd, ale gdyby byly to bym kupila orginal) no i mam zamiar zakupic te pierwsze 2 serie z Aleksandrem w roli Siergieja (jak lecialo w telewizji to nie ogladalam ani jednego odcinka).

urszula_3

A ja widziałam kilka części "Fali zbrodni" na youtube... Ale niestety nie wiem, której serii. ;) Nie muszę chyba dodawać, jak bardzo żałuję że nie oglądnęłam w TV...

InGreen

ja widzialam ostatnio jakies 2 urywki no postanowilam wlasnie kupic i obejrzec calosc

urszula_3

ja widziałam całość mistrza i małgorzaty na youtube i musze rozwiać nawet znikome nadzieje, nie występuje tam w żadnej roli...

arrin

włśnie jak ktoś chce obejzeć całość to ty jest link: http://intv.ru/view/?film_id=10359

arrin

ale czy jego nazwiska nie było w czołowce filmu?


rosengarden

http://www.filmweb.pl/topic/836132/Stiopa+Lichodiejew+to+nie+Alekasnder+Domogaro w+tylko+Aleksander+Panktarow-Czornyj%21%21%21.html

rosengarden

Nie. Ja nie widziałam.

Niestety wydaje mi się, że nie było.

Poza tym pytałam na youtube.com pod zwiatunem tego filmu czy Sasza tam występuje odpisali, że nie (pytałam po rosyjsku oczywiście).

urszula_3

Sasza w tym filmie NIE GRA miał tam grać, ale w ostatniej chwili zmieniono zdanie i nei obsadzono go w tej roli ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones