Aleksandra Prykowska

6,1
138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Prykowska
maar1

Też oglądałeś ;Pierwszą miłość' przed chwilą? ;D

smokzjamy

Tak,ale juz wczesniej mi sie podobala,jak pierwszy raz w smieciach grzebala:)ale zdziwilem sie ze ma 25 lat :)

maar1

No fajna, fajna ;D Tylko w tym serialu ją trochę dziwnie ubierają, chociaż to w sumie odpowiada charakterowi tej bohaterki.

smokzjamy

No dziwnie,chociaz w sumie nawet w nich jest cudowna:) ale moze sie wyrobi przy Blazejku,bo obstawiam ze z nim bedzie:) mam nadzieje,bo chetnie na nia popatrze:) ah moglaby byc moja zona:) haha:)

maar1

i zgadzam się, jest śliczna :) najładniejsza w serialu i zgadzam się tez z tym, że zaraz po niej Halszka :) pozdro dla mających dobry gust :) heh...

maar1

Słuchajcie, też tak myślałem, że dziwne że m 25 lat, z tym, że doszedłem do tego, że te odcinki które są teraz w tv nagrywane były w 2004 r !!! sami sprawdźcie !! więc wtedy Ola miała 17 lat !!

jack84

Nie nie,nie ma opcji ze to z 2004:) skad to wogle wziales:) wystarczy spojrzec na maryske,ktora byla w tamtym roku w ciazy,jak byla niby z julka to tez straszna pyza byla.jest pol roku opoznienia w kreceniu:) moze po prostu tak wyglada

maar1

No przyznaję sie do błędu, oczywiście nie miałem racji po prostu przy kazdym aktorze jest spis filmow w jakich grali i wlasnie myslalem ze te daty oznaczaja okres w jakim grali w danym filmie, ale okazuje sie ze sa to daty gdy ten serial wszedl na antene czyli 2004.. takze Ola ma 25 lat :) a nap ta Kojro jest w moim wieku, zawsze sie zastanawialem z ktora grupa mam sie identyfikowac w tym serialu i myslalem ze raczej z ta starsza (marysia, pawel, patryk, artur) ale okazuje sie ze jednak z tymi mlodszymi hehe

jack84

Ile ma Kojro?? 28 ?

maar1

tak jest z mojego rocznika czyli 84 wiec ma 28 hehe nie wyglada co?

jack84

nie nigdy w zyciu:) max 20 bym dal;)

maar1

wiesz co oni ich tam tak ubierają do serialu... ten plecaczek, jeansy, bluza itp. :) z tego co wiem to bedzie grala w nowym serialu i tam bedzie wygladala juz bardzo kobieco i zobaczysz ze juz nie bedzie wygladala na 20 :)

jack84

o ile wogle bede ogladal:) ja nie chce ogladac seriali,a jesli juz to tylko te amerykanskie bo jednak roznica jest gigantyczna:)

maar1

I lubi prykać!

maar1

Jak dla mnie w tej chwili razem z Halszką Lehman dzieli tytuł najładniejszej dziewczyny w serialu.

nezumi1

A Victoria wyrobila sie,pamietam jak przyszla jakie miala brwi zrosniete jak tarzan jakis,ale jakos ostatnio mi sie mniej podoba.Ewa naj naj naj:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones