Alice Eve

Alice Sophia Eve

7,0
6 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alice Eve

Oglądałam ten film i jakoś nie przypadły mi do gustu(dziwne takie- czytając tu komentarze myślałam że będą jakieś zaj**biste, a tymczasem uważam że takie średniej klasy ;/ ). Niemniej cieszy mnie fakt, że jednak różne są gusta i każdy zawsze znajdzie to co lubi :) Ps: jej uśmiech te mi się nie podoba.

Edson

Hmmmm chyba pójdę teraz obejrzeć ten film. Może jak obejrzę będę mógł coś powiedzieć na temat tego jej uśmiechu.

Xavras

Mi się nie podobały jej cycki

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Edson

Edson to on czy ona a może obojniak ....

Edson

Już wiem po przeczytaniu innych twoich wypowiedzi
Przede wszystkim musisz mieć kompleksy jeżeli zwracasz uwagę na taki szczegół u innej kobiety ,a zarazem powinnaś wiedzieć ,że pierwsi inaczej się prezentują gdy się leży .
Masz lepsze to pokaż w takiej samej pozycji jak tu kolega wyżej nam przedstawił w linku ,a my ocenimy która ma lepsze lub zamilcz przy ocenianiu walorów innej kobiet .
Uśmiech ma bardzo przyjazny dodający jej uroku , a piersi każdy ma swój gust ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tibn

Co prawda odpisuję po 3 latach, ale co tam, miałam ważniejsze rzeczy do roboty hahaha... ;)
Forum jest od tego, żeby się wypowiadać, więc gadanie o tym, żeby zamilczeć jest bez sensu.
Poza tym nie wiem co masz do mnie, rozumiem jakbym jakichś obraźliwych słów używała, ale nic takiego nie zrobiłam więc nie wiem po co się rzucać. A to, że jestem kobietą nie oznacza, że nie mogę innych kobiet oceniać. Poza tym nie wiem skąd wniosek, że mam kompleksy. Przecież nie siedzę i nie spamuję pod każdą laską. Wprost przeciwnie, doceniam urodę kobiet. Z jej przedziału aktorskiego o wiele bardziej podoba mi się http://www.filmweb.pl/person/Teresa+Palmer-497658, albo chociażby nasza Joanna Kulig. Pozdrawiam :)

Edson

Więc powtórze jeżeli masz lepsze to pokarz !!!!!!!

Tibn

"Przede wszystkim musisz mieć kompleksy jeżeli zwracasz uwagę na taki szczegół u innej kobiety ,"

Czy jak nie mam kompleksu nt np swoich oczu to nie zwracam na to uwagi u innych? Dziwne masz rozumowanie.

yvonneD

yyyyyyyyyy omg co za komentarz nawet nie wiadomo do czego go przypiąć : kompleks oczu !!!!!!!!!!!!!!!! czytanie ze zrozumieniem czasem nie boli

Edson

Ma piękne naturalne piersi, duże i co więcej - nie wiszą jak u większości kobiet do kolan. To naprawdę rzadkość, że tak słabo działa u niej grawitacja, a jest ot atut, bo naprawdę jest to seksowne. Nie oceniam czy powinny być większe czy mniejsze, sterczące czy płaskie, są po prostu ładne. A jak jakaś panna stwierdzi że ma brzydkie piersi, to naprawdę musi mieć spore problemy ze swoją seksualnością.

Unibet_78

widziałem ją w ścigani 2009 a raczej jej cycki i dziwne ma gdy leżała na łóżku jej cycki az spadały na boki tak jakby jej chirurg bius operował pijany

konrii_2

@konrii_2 - jak skończysz gimnazjum to może zobaczysz prawdziwe piersi, do tego większe niż miseczka a ^^. OSTRO "jakby jej chirurg bius operował pijany " - widać, że nie ogarniasz haha.

Edson

śliczne cycuszki ma, twoje sie przy jej nie równają :)

3xOG

co prawda to prawda

Edson

ma super piersi, nie czepiał się. Musisz mieć jakieś kompleksy.

Edson

Fajne srednio duze cycki. I jeszcze ladna twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones