Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

Zwróciłam na nią uwagę już dawno temu.Uwielbiam zespół Destiny's Child.Uważam,że Beyonce ma ogromny talent wokalny,ale aktorski niestety nie.Niektóre gwiazdy chyba siłą się pchają na duży ekran...No coż będę dalej śledzić jej karierę,ale nic wielkiego(podobno ma ambicje na Oscara)jej nie wróżę...Najwyżej Złotą...Malinę ;)

Ana

Popieram Twoje zdanie. Beyonce umie dobrze śpiewać, a z grą aktorską to kiepsko u niej. A Destiny's Child uwielbiałam na początku ich kariery, aktualne Destinki to dla mnie jedna wielka komercja... :(

Ana

Zarówno DC jak i Beyonce to zawsze była i będzie komercja tak jak wszystko inne nagminnie puszczane w tv. Zgadzam się, że Beyonce to marna aktorka, ale nie zgadzam sie, że dobrze śpiewa. Wokalnie jest zupełnie przeciętna ,a to co sprawia, że jej piosenki są dobre to podkład, aż szkoda tak dobrej muzyki dla tak marnej wokalistki.

Ana

Ja uważam, że Beyonce ma dość ciekawy głos, ale w pełni nie umie go wykorzystać...CO do talentu aktorskiego to zgadzam się...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

oj ja też z chęcią:DD dupeczka niesamowita

oj ja też z chęcią:DD dupeczka niesamowita

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones