Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

bardzo lubie słuchac muzyki jestem raczej fanką ostrzejszych brzmień chociaż nie pogardze niczym [z wyjatkiem techna i polskiego hip hopu] zdecydowanie jednak kroluje u mnie rock itp.nie widzialm beyonce w zdanym filmie, musze jednak napisac ze ona ma cudowny głos! ma talent do spiewania i bardzo ja za to cenie..jest jedyna woalistka pomiedzy tymi wszytkimi gwen stefani i britnejamipotrafiejaca spiewać i robica to we wlasciwy sposób...potrafi spiewac to jest pewne...urzekła mnie swoim głosem....jest niesamowity! za to ja bardzo podziwiam... moge jej sluchac bez konca... :)

użytkownik usunięty
Mantra_2

chciałam to napisac ze ma cudny głos ale..za późno

Mantra_2

Co?! Beyonce ma być lepsza od Gwen? A to dobre... Głos Beyonce jest ładny, ale jak już ktoś napisał nie korzysta z niego w pełni, a Gwen niedośc, że ma lepszy to jeszcze korzysta z niego pełną parą- udwodniła to w rockowym zespole No Doubt.

Psyche

Wybacz, ale to juz zalezy od każdego z osobna :P
Gwen nie potrafi śpiewać , zacznijmy od tego. To zasadnicza róznica między obiema paniami :P Zespól może i był rockowy,ale Gwendolyn napewno nie. O taaa...korzysta zniego w pełni.....[była sobie bogata dziewczyna na na na na na na.....bla bla bla...., niedobrze mi jak ją slysze] To taki mały przykład 'korzystania w pełni z głosu' wg Gwen. Gwen nie potrafi śpiewać , powtarzam jeszcze raz, uważam ,ze to Beyonce korzysta ze swojego pieknego głosu. Aż miło sie tego słucha. A nie tego brzęczenia o bogatej dziewczynie......
pozdro

P.S Gusta są rózne :)

Mantra_2

rzeczywiście, Beyonce ma niesamowity głos! ja też raczej gustuję w punku, niż muzyce B.K., ale naprawdę ją podziwiam.
no a poza tym darzę ją sympatią po obejrzeniu 'Austina Powersa i Złotego Członka' ;)
pozdrawiam ;D

green_agata

Ja też raczej gustuje w innej muzyce niż jej ,ale podziwiam ją za ten głos. Naprawdę potrafi śpiewać :)
pozdro

Mantra_2

No cóż, jeśli chodzi o teksty piosenek a nie głos (bo śpiewanie o bogatej dziewczynce wcale nie oznacza, że ma się zły głos czy źle się z niego korzysta) to Beyonce ma o wiele głupsze niż Gwen- cytat z Naughty Girl "Tej nocy będę twoją niedobrą dziewczynką" lub "Kocham Cię skarbie" może po angielsku, jeśli ktoś odruchowo tekstów nie tłumaczy wydają się niezłe, ale jak tak to... Poza tym Beyonce (moim zdaniem) owszem ma nawet niezły głos, ale za całokształt włączają się też styl wykonania, pomysł, melodia i korzystanie z głosu, a tego przynajmniej w moim odczuciu nie robi. Gwen owszem też ma TERAZ durne piosenki (tylko jedna mi się spodobała "what you waiting for?"), ale gdy śpiewała z No Doubt odwalała kawałek dobrej roboty, nawet jeśli to zależy od gustu to uważam że jednak to niedopuszczalne, żeby stawiać ją na jednym poziomie z Britney lub (o z grozo!) Mandaryną. Jeśli nie przekonałam Cię to poszukaj lub najlepiej posłuchaj piosenki (choćby) It's my life w którym Gwen daje (wg mnie) niezły popis, a może wyda Ci się lepsza niż Mandaryna :) . A, że teraz pani Stefani podążyła za komercją, a nie muzyką to już inna sprawa i nie dziwię się, że można ją źle odebrać po takiej piosence o bogatej dziewczynce, chociaż mi robi różnicy czy bohaterką piosenki jest niegrzczna (Beyonce) czy bogata dziewczynka.

użytkownik usunięty
Mantra_2

Zgadzam sie całkowicie!!! tez jestem fanką roku i tak samo jak ty nie pogardze DOBRYMI piosenkami(oprócz polskiego HIP-HOPu i techno) ona ma fantastyczne warunki głosowe...gwen też jest dobra :) ale brit!!!!!! zobacz sobie na stronie brit w filweb.pl co o niej sądzę!

o czym wy gadacie?? beonce ma calkowicie lepszy głos od gwen stefani. ten jej silny głosik bije wszystkie panienki

Mantra_2

Lubie stare piosenki NO DOUBT a Gwen była kiedyś o wiele fajniejsza niż obecnie nd to raczej nie jest ROCK tylko pop-rock ;) a beyonce nie lubie nie mój klimat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones