Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles

7,3
1 816 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Beyoncé

jeśli piekna bee dostanie za rolę w dreamgirl oscara jej kariera z gwiazdy sceny muzyccznej zmieni sie na najwiekszą gwiazde showbiznesu. bee musi sie postarac. bardzo mozliwe że to ona dostanie w tym roku nominacje. noi oczywiscie pare nagród w mtv movie awards

James_6

pamiętam jak się śmiałam kiedy po roli w legalnej blondynce reese witherspoon mówiła że marzy o oscarze. bee też myśli o oscarze i może go dostanie chociaż filmu nie widziałam.

Skyler

wątpie ze go dostanie, bo nie jest wybitna aktorka, ale zycze jej tego z całego serca :) z niecierpliwoscia czekam na dreamgirls

jada

ona w ogóle nie jst aktorka. jest pisoenakrka bardz\o dobra. teraz chcialaby cos sosiagnac. raz wytpowiedziala sie." mmęzczyzni patrza tylko na mój wyglad, może gdybym dostala oscara zmienilo by sie to i mialasbym wiecej rpopozycji filmowych"

James_6

ohhh nie!równie dobrze oscara może dostać 50 cent..

Jull

Jest jedną z faworytek do nominanacji wejdźcie tu i poczytajcie http://stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=34665

James_6

w prawie każdej kategorii. pisza o ostatecznym triumfie chociaż wszystko sie może zdarzyć. watpie że za najlepszy film dostanie chociaż bwieże w beyonce

James_6

nominacje juz są, ale Beyonce wśród nominowanych nie ma (cóż za zaskoczenie!)

temat zamknięty:]

Jull

nom niestety, po ogladnieciu filmu stwierdzilem ze jednak jest za slaba, choć w wytypowanych do nominacji sie znalazla. niestety nei dostala nominacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones