Bo-gum Park

8,7
413 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bo-gum Park

W jego ostatniej dramie ("Record of Youth") jest scena, w której gościnnie gra młodego stażystę w szpitalu, próbującego umówić się z lekarką. To kwintesencja PBG: olśniewający wygląd i ten uśmiech, za którym można byłoby podążyć na koniec świata ;) (a przynajmniej do Korei Południowej). Kiedy pojawia się w kadrze, ściąga na siebie całą uwagę. Kiedy się uśmiecha, trudno nie odpowiedzieć na ten uśmiech.
Zastanawiałam się, jak młody aktor, który w ciągu ostatnich pięciu lat zagrał dosłownie w trzech dramach (bo dwa filmy czekają na premierę) może być tak nieprawdopodobnie popularny. Kiedy zobaczyłam "Reply 1988" i "Love in the Moonlight", przestałam się zastanawiać. Udało mu się stworzyć dwie ikoniczne postacie, zupełnie różne i całkowicie wiarygodne.
Jestem bardzo ciekawa, jak sobie poradzi po powrocie z wojska - i gdy z wiekiem straci tę młodzieńczą aurę, która opromienia jego uśmiech. Trzymam kciuki, żeby mu się udało ładnie dojrzeć. Bo, abstrahując od uśmiechu, to bardzo dobry aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones