Colin Hanks

Colin Lewes Dillingham

6,9
5 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Hanks

W tym roku jesienią Colin Hanks zagra w 6. serii Dextera. Zobaczymy, co potrafi.

Yokou

Właśnie się zastanawiałam dlaczego go nie pamiętam z żadnego z odcinków, a obejrzałam wszystkie sezony. Wiadomo już coś na temat 6. serii, o czym będzie?

Yokou

Mi na początku Dexa przypominał trochę McGee z NCIS. W innych rolach go nie oglądałem. Ale faktycznie, podobny trochę do Hanksa :)

Yokou

Podobny do ojca, fakt, ale talentu to po ojcu nie oddziedziczyl...
On jest wrecz irytujacy!!! Kompletnie mnie nie przekonuje, jest sztuczny, sztywny i nawet jak na grajacego postac swira, to kompletnie sie do tego nie nadaje. Moze do jakiejs taniej produkcji nie wymagajacej zaangazowania... Jest beznadziejny. Kropka.

Yokou

Gra jak drewno w Dexterze. Marny z niego aktorzyna.

Yokou

Muszę się zgodzić, że to co pokazuje w Dexterze, to ponury żart. Niestety, nie pasuje do reszty ponurych żartów z tego serialu. ;)

SickPriest

A mi sie coraz bardziej podoba w Dexterze. Kreuje ciekawa postac, nie gra mistrzowsko ale jak dla mnie daje rade :)

fourwujuprb

nie daje

danteusz

Myślę, że jest lepszy niż na początku, ale rady "nie daje" :) Po takim wystąpieniu jakie zapoczątkował, już się nie zrekompensuje... Drażni okrutnie! Oh, a w żadnej części nie było takiej "drzazgi" - wszyscy się kupy trzymali.

ewqa2

Po oglądnięciu 10 odcinka jestem tego samego zdania, co wcześniej. Daje rade,choc naprawdę jest mizerny i nie ma takiej mroczności jak Chłodniarz czy Trójkowy. Nawet Gellar w początkowych odcinkach był mocniejszy od niego. Szkoda. Ale tragicznie nie jest

fourwujuprb

Moim zdaniem zarówno Gellar jak i Travis nie dają rady. Niestety nieudało się wybrac dobrych aktorów na ich miejsca. A szkoda , bo był moim zdaniem potencjał do świetnych bohaterów. Młody Hanks słaby niestety

modzel94

Fakt, ale gdyby wybrano dobrych aktorów, to mogliby przyćmić głównych bohaterów ;-) Na szczęście - finał nadrobił zaległości w emocjach! ;-)
Wywiad z młodym hanksem był w ktorymś portalu - charakter wywiadu mnie powalił , co najmniej jakby był Bratem Pitem... Grunt to mieć o sobie wysokie mniemanie... 8-)

SickPriest

Osobiście uważam, że zagrał świetnie w Dexterze 6. W wersji zagubionego i miotącego się wewnętrznie Travisa był naprawdę autentyczny. W 9-12, gdy pokazał inną twarz szło mu gorzej ale też dawał radę.

w_ig

dobrze bylo heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones