Daryl Sabara

Daryl Christopher Sabara

6,9
1 770 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daryl Sabara

Prawdziwy Juni

użytkownik usunięty

Daryl Sabara urodził się 14 czerwca 1992 roku. Jest bardzo inteligentnym i rozwiniętym dzieckiem i świetnym, pracowitym uczniem. Kocha muzykę, jego ulubionym zespołem są The Beatles. Uwielbia tańczyć - od trzeciego roku życia uczęszcza do szkoły baletowej! W wieku 5 lat występował już z profesjonalnym zespołem South Bay Balet Company. Komponuje amatorsko utwory i zdobył już w tej dziedzinie dużo nagród.
Zadebiutował w telewizji w serialu "Life's work" w roku 1996 - miał wtedy zaledwie 4 lata! Potem grał w innych serialach, takich jak "Love & Money" (jako Roger w odcinku "Career Day"), "Roswell" (jako Corey w epizodzie "Monsters"), "Will and Grace" (Jako Chłopiec Broccoli w odcinku "Sweet Charity") oraz "One on One" (jako Jaffy). Na dużym ekranie pojawił się po raz pierwszy w głośnym filmie familijnym Roberta Rodrigueza "Mali agenci" z Antonio Banderasem, Carlą Gugino i Alanem Cummingiem. Zagrał tam jedną z ról głównych - małego Juniego Corteza, synka najlepszych agentów na świecie, Gregoria Corteza (Bandera) i Ingrid Cortez (Gugino), który wraz ze swoją siostrą Carmen (Alexa Vega) musi uratować świat przed techno-naukowcem Floopem (Cumming), jego współpracownikiem Alexandrem Minionem (Tony Shalhoub) i Panem Lispem (Robert Patrick). Sprawdził się bardzo dobrze w tej roli, czego efektem są występy w następnych częściach serii: "Mali agenci 2: wyspa marzeń" i "Mali agenci 3: Game Over".
Darylowi spodobał się scenariusz: "Chciałem robić dokładnie to samo, co robią Carmen i Juni. Fruwać, pływać w głębinach oceanu". Mały aktor był jednak poruszony drugą stroną charakteru Juniego - odnajdywaniem w sobie odwagi: "Juni boi się prawie wszystkiego. Podróżuje do niesamowitego zamku Floopa i tam musi zmierzyć się ze swoimi lękami".
W wolny czas spędza najchętniej z młodszym o minutę bratem-bliżniakiem Evanem. Ich największym marzeniem jest skonstruowanie latającego samochodu. Oprócz tego Daryl marzy o karierze reżysera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones