Deborra-Lee Furness

6,5
53 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Deborra-Lee Furness
szymek1232

On wygląda jak jej syn ,a nie mąż!!!

szymek1232

jak są szczęśliwi, to co w tym złego :D

Kolorowanka123

No nie wiem :D jak na świecie jest tyle ładnych dziewczyn i fajnych a on wybiera właśnie taką :D

szymek1232

Bo widzisz, chłopcze, w pewnym momencie twojego życia dojdziesz do pewnej bardzo istotnej konkluzji: Nie będziesz rozmawiał z opakowaniem, ale z osobą, jej charakterem, osobowością. Uroda przemija i tak naprawdę nie ona jest w żuciu najważniejsza. Dojrzejesz, zrozumiesz (może). Poza tym, ona jest atrakcyjna. I jak widzę nie wpadłeś na pewien bardzo istotny fakt: dla niego ona jest "ładna" (jak to ująłeś). No cóż, wszystko przed tobą, dziecko drogie. Powodzenia!

JustFurious

taaa już to widze stuknie jej 60-tka to odrazu znajdzie sobie inną ... wspomnicie moje słowa

użytkownik usunięty
BloodyMaja

Gdyby chodziło mu o urodę, miałby inną żonę.
Najczęściej nieco dziwne małżeństwa trwają najdłużej.

Ja nie napisałam że ona jest brzydka

BloodyMaja

Nie jest brzydka, jest po prostu przeciętna i stara. Jackman pewnie bez trudu znalazłby sobie jakąś fajną 25 latkę ale najwyraźniej nie ma na to ochoty :)

użytkownik usunięty
paw_2

A może to jej zawdzięcza karierę i w przypadku odejścia ona go zniszczy?

A może po prostu ją kocha?

użytkownik usunięty
HuntressOfDreams

Jestem tylko prostym siewcą chaosu, nie umiem odpowiedzieć na Twoje pytanie :)

Pewnie masz racje

BloodyMaja

i nadal nic :D
Są razem, młodszej sobie nie znalazł, są dłużej niż większość małżeństw, ale polaczki i tak mają pretensje

Anna_95

I ... Rozwodzik. Odszczekasz?

BloodyMaja

No i co tam? 63 i to wywiad z zeszłego roku z Hugh o żonie "I knew very early. I knew before Deb knew, even when she tried to break up with me, I knew," Jackman said. "I managed to talk her out of (breaking up with me), thank God. I'm a very indecisive person, Deb really knows this about me. I can count on my hand the amount of times in my life anything has felt that clear to me."

He continued, "I just knew 100 percent ... I even knew when she was trying to work out reasons to break up with me."

;)

szymek1232

Skoro są ze sobą tyle lat, to znaczy, że między nimi jest miłość i dobrze się razem czują. :) I oby byli do końca swoich dni kochającą się parą.

Tristana

Ja jednak myślę, że ona go szantażuje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones