Diego Maradona

Diego Armando Maradona Franco

8,8
188 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Diego Maradona

Geniusz z wielkim drygiem popychajacym go do rzeczy, ktorych wiekszosc ludzi nie akceptuje: Alkohol, Narkotyki. Niespotykana lewa noga, "ten to mial kopyto", krawaty wiazal za pomoca pilki, ktorej byl niewolnikiem przez cala swoja pikarska kariere.

Tevez

18 stycznia 2005 roku. Miesiąc później Adam śmiał się, że idziemy do Muzeum. Nie wiedziałem wtedy o nazwisku Panteleona, papieżem był wtedy Jan Paweł II, a teraz Franciszek rodak Diego Maradony. Jednak w tamtym czasie (18 stycznia 2005 roku) byłem chociaż w centrum wydarzeń, a w drugiej historii (2011- 2013) zostałem tego pozbawiony w 2010 roku w sierpniu. Jednak teraz względnie spokojnie żyję po stresach związanych z drugą historią, po pierwszej historii chciałem normalnie żyć, ale ktoś mi to zabrał. Teraz już wiem, żeby zapewnić sobie spokojny żywot trzeba być niestety okrutnym, bezwzględnym i konsekwentnym i wtedy będą efekty. Chociaż i tak co mi z tego jak stało się i tak, że nie mogłem żyć spokojnie po pierwszej historii, a tak chciałem. I tak nic mnie chyba nic gorszego nie spotka. Jednak zło mi wyrządzone obróciło się wobec winowajcy drugiej historii.

suzi323727

W sierpniu 2010 roku rozpoczęła się druga historia.

suzi323727

A druga historia była chyba jeszcze straszniejsza, niż pierwsza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tevez

Teraz Cristiano Ronaldo i Messi na topie, a Polacy mają swojego Lewandowskiego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones