Dorota Kamińska

7,4
2 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Kamińska
oktagon32

Oj tak!!! Marzenie senne niejednego nastolatka....

Harry_Jones

Powiem szczerze - wieeeeelu nastolatków:)

użytkownik usunięty
oktagon32

"Karate po polsku" - cud po prostu.

Zawsze czekam na tę scenę... wiesz jaką...:)

Oj tak! Zawsze Zentarze zazdrościłem...:)

Warto wspomnieć o serialu Trapez, tam też wystąpiła Pani Dorota, nie muszę dodawać że wyglądała w nim zjawiskowo. Kobieta bogini.

oktagon32

zgadzam się! Ideał!

swoj_ze_swaja

W rzeczy samej idealna była!

oktagon32

Popieram!

oktagon32

P.S. z jeszcze starszych - młoda Sophia Loren, czy Claudia Cardinale - cód, miód i palce lizać - nie to co Pamele i inne silikonowo/botoksowe stwory...

oktagon32

Ona i Kasia Figura z czasów Kingsajz, Pociągu do Hollywood czy serialu Pierścień i róża...piękne naturalne gruczoły mleczne + zgrabne ciałka (trzepalo się kapucyna za lat szczenięcych, gdzieś tak w latach 80-tych)

RogerVerbalKint

A dla mnie Kamińska najlepiej wyglądała w tym tanim serialu Zostać Miss. Miała wówczas 46 lat i deklasowała wszystkie młodociane aktorki z obsady.

marek222

Trochę mnie załamujesz tym komentarzem (w sensie uświadomienia upływu czasu) - moja ukochana żona kończy właśnie w tym roku 45 lat...

RogerVerbalKint

To uważaj na lokalnych nastoletnich ogierów. ;)

marek222

Nie wiem jak to jest u bab - mnie nastoletnie siksy zupełnie nie pociągają, bo z reguły są bezdennie głupie...

RogerVerbalKint

Prawda. To były KOBIETY, nie żadne celebryckie plastiki

oktagon32

Owszem była dawniej jedną z najpiękniejszych polskich aktorek ale to wszystko. Ta ocena na FW to chyba tylko za urodę od napalonych mężczyzn bo gra aktorska niestety marna, sztuczna a jej męski głos odpychający. Chłodem bije na głowę nawet damessę Szapołowską.

lalala

To różnie, bo np w 07 zgłoś się w odcinku Hieny była bardzo naturalna. W "Fali" już rzeczywiście gorzej, ale tu nawet nie chodzi o żadne napalenie, po prostu trzeba docenić naturalną urodę bez plastikowej wary i silikonu

oktagon32

Ale ona już tej dawnej urody nie ma wcale, nie zmieniło się jedynie to, że nadal jest zimna jak lód.

lalala

Wiesz, w tym wieku to prawie żadna nie ma już tej urody:)

oktagon32

Najpiękniejsza polska aktorka. I najseksowniejsza!

WielkiSzu

Tak jest! I ta figura...!

oktagon32

W Karate robi niesamowite wrażenie.W obecnych czasach po tej wiadomej ulubioniej scenie została by gwiazdą internetu!

spychu_2

Ale by było komentarzy! Ale i tak dla wielu pozostanie symbolem sexu polskiego kina lat 80:)

oktagon32

https://gwiazdy.wp.pl/dorota-kaminska-polaczyl-ja-goracy-romans-ze-znanym-aktore m-5856442737886337g - na tej fotce jest podobna do Alżbety Lenskiej.

Ruben_fw

I wygląda k... po prostu cudownie... oj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones