Dorota Pomykała

7,7
7 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dorota Pomykała

Oscara (chociaż to nie polska nagroda) dla Pani Doroty za rolę Lucyny w Szpilkach na Giewoncie! MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!

Ju_St_yS_iA

w Szpilkach na giewoncie REWELACJA!!!

Ju_St_yS_iA

Oglądam "Szpilki" tylko dla Niej. To nie jest rola, to Arcydzieło! Aktorstwo najwyższej próby! ARCYMISTRZOSTWO!

Parysada

Oj zgadzam się Pani Dorota fenomenalnie wciela się w postać Lucyny :)

Ju_St_yS_iA

dołanczam sie również.najlepsza postać z całego serialu!!!:)

Ju_St_yS_iA

NAJLEPSZA,;))))

użytkownik usunięty
Ju_St_yS_iA

fantastyczna! w ogóle akcent góralski, genialnie gra.

"Szpilki na Giewoncie" - REWELACJA!!
"Brzydula" - REWELACJA!!

Telekamerę to mieć powinna! :)

użytkownik usunięty
Zielona22

Ta pani w ogóle mnie zachwyca. Po prostu rewelacyjna! Oby więcej takich aktorek ;D

Kamii17 - DOKŁADNIE. REWELACYJNA OSOBA, ŚWIETNA AKTORKA.

użytkownik usunięty
Zielona22

Dzisiaj oglądałam odcinek Szpilek na Giewoncie i mogę z pewnością rzec, że jest najciekawszą postacią w serialu, świetnie odgrywa swoją rolę i właściwie najlepiej, moim zdaniem, ze wszystkich aktorek, a nawet aktorów zatrudnionych w Szpilkach :)

Też tak uważam. Gra realistycznie (tak jakby była rodowitą góralką). Można się z niej pośmiać. Robi robotę! :)

Zielona22

też weszłam tu, by pozachwycać się Lucyną. jak podniosła nad głowę kubeł a potem rzucała pomidorami w sanepid (co, autko brudne?!), to mnie po prostu zwaliło z nóg;d

malenqa3

Dokładnie, to było BOSKIE!!

Jak ją prasnę, to będzie zębów na Giewoncie szukać! :D

malenqa3

mnie zwaliło z nóg otwieranie paczki dla Bartka i jak rozsypały się przed domem ulotki to krzyk "a teraz zbieraj! kto to posprząta?!" :D

użytkownik usunięty
kochamfilmy

Znowu pooglądam sobie SNG - oczywiście ze względu na panią Dorotę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones