Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

COMING OUT!!!

użytkownik usunięty

Podczas konferencji Human Rights Campaign w Las Vegas
wyznała że jest lesbijką.
Co o tym sądzicie? Dobrze, że się w końcu ujawniła?

Dobrze. Bo czemu nie? :P
Życzę jej wszystkiego dobrego.

użytkownik usunięty
mala_larwa

Aż się uśmiechnęłam jak zobaczyłam jej wystąpienie :D
Szczęścia i dobrej partnerki dla niej :D

Mnie się trochę chciało ryczeć. Piękna przemowa :)

odważna decyzja, może i w Kanadzie nie jest źle z tolerancją, ale nie bez powodu mało który aktor/aktorka wychodzi publicznie z szafy...
a zresztą, trochę można było podejrzewać :)

pomp

Że jak? Że ładna i nie ma faceta? Czy co?

Jacob007_filmweb

Sprawdz na necie, miala kilku chlopakow "oficjalnie". Nawet jednego po zwiazku z aktorka Clea Duvall. To moze raczej bi.

dannyboi

Tylko wiesz ludzie stają się przeważnie homoseksualistami, bo nie wychodziło im w hetero związkach. Tak więc niekoniecznie

Jacob007_filmweb

Tu moze masz racje.

Jacob007_filmweb

Nie można się stać homoseksualny, Człowiek się rodzi albo hetero albo homo. Czasem też ludzie nie są pewni swojej orientacji i umawiają się z przedstawicielami przeciwnej płci aż w pewnym momencie zorientują się że są homo.

Ksawery_Janowski

Nie ma na to 100% pewności. Poza tym nie jest to forum do tego, ale te badania zostały zrobione w celach politycznych.

dannyboi

bi to ktoś kto na siłe próbuje się oszukać choć w rzeczywistości jest homo i z czasem to wychodzi .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pomp

nauczcie sie w koncu prosze czym jest tolerancja.

może się jej kiedyś odmieni

tulpa

Takie rzeczy się nie zmieniają.

ponder

Jak to nie? Przecież właśnie Ellen pokazała co innego.

lew890

Nic się w niej nie zmieniło. Po prostu się ujawniła.

ponder

Wybacz, źle Cię zrozumiałem. Myślałem, że mówiłeś o akceptacji społecznej. A to już jak najbardziej podlega zmianie, o czym świadczy pozytywny odbiór na coming out Ellen :)
Pozdrawiam!

lew890

Także pozdrawiam :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tulpa

odmieni? orientacja to nie coś co się ''odmienia'', homofobia za to tak :)

asiakatpl

Jak dziko podobają mi się wasze komentarze :) może coś się jednak w tym społeczeństwie zmienia jeżeli piętnuje się homofobiczne komentarze i tych pozytywnych jest o wiele więcej. GO ELLEN!

ula_van_gogh

No dokładnie, aż się uśmiechać chce jak się widzi takie komentarze :) Brawo ludzie! BRAWO ELLEN!

ula_van_gogh

Generalnie uważam za strasznie uroczy fakt, że nawet na okrytym złą sławą YouTube gruba większość komentarzy to faceci żartobliwie rozpaczający, że stracili u niej jakiekolwiek szanse i kobiety mówiące, że wreszcie jest dla nich nadzieja. A skoro na YouTube sytuacja się poprawia, to logiczne, że i w naszym mniejszym, rodzimym szambie, Filmwebie jest nieco lepiej pod tym względem.

(I tylko Tumblr, jak to Tumblr, rzuca tryumfalnie: "A nie mówiliśmy?" ^^)

ponder

Kocham reakcję ludzi na Tumblrze. Wszyscy są z niej niezmiernie dumni! :D

BlackberryPie

podajcie swoje tumblry jak możecie, przyjaciół LGBT nigdy za mało w followed ; )

321akrew

http://ponderro.tumblr.com/ ;)

321akrew

prawda prawda! :D
http://iisjah.tumblr.com

321akrew

http://pieceoftina.tumblr.com/ ;p

321akrew

http://hopeforbrittana.tumblr.com/ ;P

321akrew

http://ulsongamewalker.tumblr.com/

użytkownik usunięty
321akrew

http://scarlettnorrington.tumblr.com/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
baraqs

LGBT to skrót od "Lesbian, Gay, Bisexual i Transsexual. To co napisałaś/eś nie zgadza się nawet z literami, głupku : - )

baraqs

Panie Bataqs, a Ty masz problem jakiś z ludźmi? Twoje komentarze są kompletnie pozbawione sensu, po co tracisz czas na pisanie okropieństw, skoro my wszyscy wiemy że bardzo się mylisz co do, cóż wszystkiego. Już wiemy że jesteś bigot, nie musisz się chwalić że jest z tobą jeszcze gorzej. Nikogo tu nie obchodzi co ty myślisz o gejach, Muzułmanach czy innych ludziach. Idź sobie tracić czas i pisać te twoje duperele na forum Ligi Polskich Rodzin czy Radia Maryja. My tu o filmach rozmawiamy.

BlackberryPie

Hahaha, taaak, reakcja na tumblrze najlepsza :D

asiakatpl

Wasze oburzenie na mój komentarz żywo pokazuje jak wielu jest prewrażliwionych na tym punkcie. Że coś jest niepoprawne politycznie, że tak się nie powinno publicznie pisać. I od razu lecą słynne etykiety z "homofobią", że aż się przyjemnie na sercu robi. A ja sobie tak po prostu napisałem zaledwie pięć słów, nikogo nie obraziwszy i mam do tego prawo. I nie żeby mi jakoś szczególnie zależało na jej "coming backu" bo widziałem ją może w jednym, może w dwóch filmach i choć owszem brzydka nie jest, to nie jest dla mnie sprawą największej wagi aby była hetero. A odmienić się może! Czemu nie? Znam osobiście taki jeden przypadek. Ludzie, więcej luzu! Zawsze miałem opinię o filmwebowcach, że są o poziom wyżej od onetowców i chciałbym taką opinię podtrzymać :D

tulpa

O słodka ironio, Twój post klasyfikuje się idealnie w kategorii onetowskich. Nie oczekuj luzu nazywając kogoś przewrażliwionym, gdy wygłaszasz tak jawnie homofobiczne komentarze, dodatkowo lekko pogrążając się jeszcze bardziej uwagą o atrakcyjności w kontekście Twoich odczuć dotyczących jej 'coming outu'. Nie wiem właściwie po co tu weszłam, wiedziałam, ze znajdzie się ktoś, kto nie będzie mógł się powstrzymać przed popisaniem na forum swoją ignorancją.
Co do samej Ellen, cieszę się, że zdobyła się na ten odważny krok, życzę jej szczęścia. A i pozdrawiam wszystkich piszących tu ciepłymi komentarzami :)

wu_wu

No to wtedy nie pisałbym o większym luzie, gdyby nie były przewrażliwione :] . Wyrazić się o jej atrakcyjności lub jej braku mam prawo i orientacja na tym nie zaważa akurat. A skoro twierdzisz że mój koment zalicza się do onetowskich, to chyba nie widziałeś prawdziwych onetowskich komentarzy. Onetowski brzmiałby "głupia lesba" albo coś w tym stylu i to wulgarnie. A skoro nie wiesz po co tu wchodzisz to nie wchodź. Nikt cię nie zmusza.

tulpa

Możesz mówić o tym, czy uważasz ją za atrakcyjną, czemu nie? Z Twojej wypowiedzi wynikało, że jedno z drugim jest powiązane i dlatego o tym wspomniałam. Posłuchaj, gdybyś napisał komentarz z cyklu 'głupia lesba' nie trudziłabym się jakimkolwiek odpowiadaniem, tylko automatycznie kliknęła nadużycie. Bardzo chciałabym, byś zdał sobie sprawę, że pomimo braku użycia jakichkolwiek wulgaryzmów Twoja wypowiedź jest obraźliwa. Nie powinieneś pisać o tym, że 'komuś może się odmienić' biorąc pod uwagę orientację, bo to po prostu tak nie działa a z takich komentarzy wyczytuję jedynie ignorancję. Nie chcę Cię obrazić, tylko uświadomić. Jestem tutaj na forum, bo mam egzamin niedługo co oznacza lądowanie w przeróżnych zakątkach internetów, gdzie normalnie nie docieram.

wu_wu

A teraz odwróćmy sytuację. Pod profilem jakiegoś aktora ktoś pisze "A jednak jest hetero" i pod spodem ktoś inny komentuje lapidarnie: "Cholera, szkoda! Może mu się kiedyś odmieni!". I czy ktoś miałby się za taki koment obrażać? Ja osobiście nie i chyba większość też. Przeszedłbym nad tym obojętnie. Oczywiście w teorii wszystko może być obraźliwe, ale nie dajmy się ogłupić nowemu "tabu". Szanuję tą aktorkę i nie pozwoliłbym sobie jej obrazić.

tulpa

Różnica polega na tym, że hetero nie są prześladowaną mniejszością (ciekawostka - w stanie Kansas niedawno uchwalono prawo pozwalające na dyskryminację osób homoseksualnych, nawet w publicznych instytucjach, jeśli wypływa to z głębokich wierzeń religijnych dyskryminującego).

I nie istnieje coś takiego, jak "gwałt korekcyjny" na kobietach hetero, który w zamiarze ma "zmienić" je w lesbijki, tymczasem wiele lesbijek tego doświadczyło (w tym jedna moja znajoma, a jeśli chodzi o "zwykłą" namolność, w tym obmacywanie, to doświadczyły tego wszystkie moje wyoutowane znajome).

_Renee_

Nic więcej nie potrafię dodać do postu Renee, niech Cię ucałuję :)

_Renee_

Być może, ale to się nijak ma do podanego przeze mnie przykładu.

tulpa

Co gość popłynął z gwałtami w odpowiedzi na twój komentarz tulpa .Sam bym już nie wiedział co napisać ; )

_Renee_

mam nadzieje ze typ siedzi za to co zrobił twojej znajomej...

tulpa

Podoba mi się twoja postawa.Tolerancja działa w obie strony ,jak ja czegoś nie lubię to ty powinieneś to zaakceptowac anie mówic od razu o homofobii.
Ludziom z LGBT się w głowach poprzewracało ,mam prawo wyrazic swoją opinie na ten temat ,a nie że zaraz zostanę obrzucona błotem za swoje poglądy.
Aktorka natomiast może wychodzic nawet z tym ,że jest słoniem nadal mnie to nie będzie obchodzic.

wu_wu

Achtung, nadgorliwy działacz fundacji Gejprotect online!

sweet_anger

Dziękuję za to wyróżnienie, nie jestem godna! :)

wu_wu

To nie wyróżnienie, to działalność misyjna, smyku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones