Gabriel MannI

7,3
2 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gabriel Mann

Wygląda sympatycznie, nieźle gra i wielka szkoda,że go tak mało. Fakt, gra w niezłych przebojach tylko dlaczego jest tak słabo widoczny.

Olewna

zgadzam się;) chwilowo oglądam "revenge" i gra moim zdaniem jedna z lepszych postaci;)

madziulam1994

Bardzo go lubię w Revenge, moja ulubiona postać.

carolotta

Ja też uwielbiam go w Revenge, świetnie tam gra :)

ja93

a ja jestem w szoku, że ma 40 lat! w Revenge wygląda na góra 30, ale może to ta stylizacja tak go odmładza

maselko_3

Coś Ty, w Revenge na zbliżeniach widać, że facet jest już pod 40 :) Zwłaszcza jak się uśmiecha, tutaj dobrze to widać -> http://media.tumblr.com/tumblr_lyc0bifBl81qauf5u.gif
Ale trzeba przyznać, że facet się pięknie starzeje, lekkie zmarszczki dodają mu męskości i uroku :)

Mnie natomiast coś innego zastanawia - dlaczego tak nagle schudnął? Widziałam go ostatnio w filmie "80 minut" z 2008 roku i ledwie poznałam człowieka, strasznie się zmienił. Czy jest chory, że tak mocno stracił na wadze? Bo podejrzewam, że obecnie raczej ma niedowagę...

A co do głównego wątku - zdecydowanie za mało go widać w filmach/serialach, przede wszystkich w tych DOBRYCH. Ogólnie facet nie ma szczęścia chyba, bo nie dostał zbyt fajnych ról w swym dorobku (poza Nolanem w Revenge)... Miejmy nadzieję, że to się jeszcze zmieni :)

warren2

Za dużo tych odcinków nie widziałam, ale teraz rzeczywiście widzę, że nie jest aż taki młody jak myślałam. Mimo wszystko te stylizacje odejmują mu kilka latek i dlatego wg mnie wygląda całkiem świeżo jak na 40-latka.

warren2

Eee tam, ja również jestem zaskoczona, że ma 40 lat, po roli Nolana powiedziałabym, że 30 ;)

Olewna

Widział ktoś jakiś fajny film z Gabrielem? Najlepiej, żeby można było go gdzieś obejrzeć online. Szukałam kilku tytułów, ale niestety nigdzie nie można ich obejrzeć.

dropinyourocean

Ja polecam Życie za życie jeden z lepszych filmów jakie w życiu widziałam. Czy jest online to ci akurat nie powiem, oglądałam go już parę lat temu. Podobał mi się też Buffalo soldiers

Gabriel bardzo mi się spodobał w roli Nolana i jak zaczęłam sprawdzać w czym grał okazało się że widziałam z nim kilka filmów ale kompletnie nie mogłam skojarzyć kogo w nich grał. Facet jest jak kameleon ;)

Krótkometrażowy film Demption z Gabrielem tu http://www.youtube.com/watch?v=25VdQnxNtxo

Archea

dzięki wielkie, poszukam :-)

użytkownik usunięty
Archea

Dokładnie mam tak samo ,oglądałam z nim parę filmów , a kojarzę go tylko ze Zemsty .Może jak bym teraz z nim obejrzała jakiś film to by się to zmieniło :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones