George Clooney

George Timothy Clooney

7,7
38 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby George Clooney

...czym starszy, tym lepszy, jak Cary Grant albo Sean Connery, i ma klasę. Zwróciłam na niego uwagę w "Syrianach", moim zdaniem zasłużony Oscar, a teraz "Michał Clayton" - rola równie dobra, no i świetna reżyseria "Good Night and Good Luck". Zaskakuje człowiek. Uwielbiam go, nie tak, żeby oglądać w romansidłach, ale w takich mocnych rolach przekonuje.

mona_4

Pierwsze zdanie mi z ust wyjęłaś;)

za krótki <br/> za krótki <br/>

mona_4

Chciałbym w wieku ~50 lat wyglądać tak jak on. Klasa sama w sobie: "jak Cary Grant albo Sean Connery" - nic więcej do dodania.

mona_4

Hej:P

Mak ktoś jakiś adres do Clooneya?no wiecie:P żeby poprosić o autograf i wogole:D

mona_4

tylko że on nie jest jeszcze taki stary- jeszcze pięćdziesiątki pełnej nie
ma. A wygląda jakby był bliżej sześćdziesięciu.

2222

na tym zdjęciu rzeczywiście wygląda staro, ale i tak jest bardzo przystojny ;)

mona_4

Zgadzam się im starszy tym lepszy i to zarówno pod względem wyglądu jak i poziomu aktorskiego...
To co posiada, wspaniały uśmiech, świetne poczucie humoru, i to niesamowite spojrzenie sprawiają, że wręcz nie można oderwać od niego wzroku.
Kunszt pokazał w filmie "Syriana" ale i ostatnie filmy jak "Tajne przez poufne" czy fenomenalny "W chmurach" potwierdziły, że ma talent.
Uwielbiam go.

anyxx

Kto go zastąpi? Jego i całe pokolenie zajebistych aktorów jak Depp, Norton, Pitt, nie mówcie mi że Pattinson albo Bradley Cooper albo inna metroseksualna ciota, bo mi się rzygać na nich chce.

vincemuniano

No cóż, wszystko teraz tandetnieje, niestety... Ciężko więc będzie zastąpić takich dobrych aktorów. Chociaż większości ludzi w dzisiejszych czasach nie robi to różnicy, czy aktor ma talent, ale raczej jak wygląda.

mona_4

George jest coraz przystojniejszy <3 W siwych włosach mu do twarzy. Jej, jaki on jest seksowny!!!!

dosia95

Zgadzam się z wami.Im starszy tym seksowniejszy i lepszy.Jak wino;)No to jest prawdziwy facet.Nic dodać,nic ująć.A i on właśnie ma to coś co każda dziewczyna chce odnalezdz w facecie.
Jest boski...

mona_4

To jest właśnie niesamowite, że on z wiekiem robi się coraz bardziej przystojny. I jest bardzo męski.

użytkownik usunięty
Igraszka

On jest wyborny w "Fantastycznym Panu Lisie" i "Tajne przez poufne". Jedynie jako Batman był beznadziejny i jako Michael Clayton taki sobie.

mona_4

I odkryłam, źe w komediach też sobie nieźle radzi - w każdym razie ubawił mnie w 'Człowieku, który gapił się na kozy'.

mona_4

zgadzam sie w 100%, tak samo bylo z redfordem i douglasem- do pewnego czasu oczywiscie ;) wszyscy najlepiej wygladali (wyglada) w wieku 50 lat

mona_4

Faktycznie im starszy tym lepszy... Ahh wspaniały facet! Chciałabym, żeby mój mąż tak wyglądał w jego wieku ;))

mona_4

Fajnie to ujęłaś w tytule szacunek za dla ciebie i rzeczywiście jest tak jak napisałaś im starszy tym lepszy, im starszy tym bardziej przystojny.

mona_4

Widać lubisz podstarzałych playboyów ze zwiędłymi jajami. Mega drętwy aktorzyna.

Motorcycle_Boy

Dokonaj tyle ile on dokonał mega drętwy trollu.

tomucho77

Pewnie nie dokonam. Nie jestem aktorem. Co nadal nie zmienia faktu, że gra tego śmiesznego gościa jest poniżej filmowych standardów.

Motorcycle_Boy

W twoim trollowskim mniemaniu zapomniałeś dodać. Dziwne że tego śmiesznego gościa za te bardzo niskie filmowe standardy nagrodzono Oskarem i wieloma innymi nagrodami.

tomucho77

clooney 10/10
kazdy kto uwaza inaczej powinien dostac poena cullei

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones