Gillian AndersonI

Gillian Leigh Anderson

8,5
28 254 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gillian Anderson

jak w tytule!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MidnightBitch

Łaał, to po angjelsku?

MidnightBitch

Pięknie teraz wygląda.

MidnightBitch

jakiś nie wyżyty samiec

djbasstronic

Gej. Ale niech Ci będzie, skoro potrzebujesz takiego płytkiego wytłumaczenia ;*

MidnightBitch

Nie jestem gej tylko...najpierw zapoznaj się, ze słowem "płytki". To że ma 47 lat i wciąż świetnie się trzyma to nie jest nic dziwnego i nie spotykanego więc nie wiem czym się tak jarasz. Są Laski które w wieku 55 lat wyglądają jeszcze lepiej niż ona i nikt z tego powodu się tak nie podnieca bo nikt nie jest głupi więc też zmądrzej i rozejrzyj się w okół siebie. Ktoś kto ma pieniądze zawsze będzie wyglądał świetnie, póki nie umrze ;)

djbasstronic

Ja jestem gejem. Nie Ty ;)

Więc nie, nie jaram się nią, w sensie seksualnym, w sensie jako kobietą. Po prostu wygląda cholernie dobrze jak na swój wiek (z operacjami, makeupem czy bez... chociaż wydaje mi się że zbyt dużej ingerencji chirurgów u niej nie było) i chciałem się moją opinią na ten temat podzielić w sarkastyczny, prześmiewczy sposób... a Ty na siłę szukasz wytłumaczenia, sugerując mi że jestem niewyżytym, zboczonym, 12 letnim, heteryckim chłopcem ;)

użytkownik usunięty
MidnightBitch

Haha, tak go zgasiłeś, że od dwóch lat nie wymyślił odpowiedzi.

djbasstronic

Ja osobiście nie znam kobiety która w wieku 50 lat wyglądałaby tak dobrze jak ona, ale ogólnie wiem że takie istnieją, bo widziałam w telewizji :D nie łączyłabym tym bardziej dobrego wyglądu z posiadaniem kasy, bo panie które tej kasy dużą mają często przesadzają z operacjami i kończą wyglądając jak chomiki (np. Rozenek). Chyba że ktoś lubi takie nabotoksowane pudernice to ok. Naturalność i mniej tapety na twarzy to przepis na ładny wygląd.

DoomedMistress

Można mieć pieniądze ale mieć też głowę i wiedzieć że dobry lekarz tak ci poprawi policzki, owal twarzy i zmarszczki że mało kto zauważy że "odmłodniałaś". Gillian tutaj to dobry przykład na to JAK poprawiać urodę.

MidnightBitch

W Hannibalu skrada sceny, piękna i genialna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones