Grzegorz Daukszewicz

7,0
1 486 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grzegorz Daukszewicz

JEGO OJCIEC TO KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ, ARTYSTA, ZNANY OSTATNIO Z PROWADZENIA
"SZKŁA KONTAKTOWEGO" NA TVN24. SZKODA, ŻE FILM.ŁEP ZNOWU SKASUJE MOJĄ
WYPOWIEDŹ! CENZURO WITAJ!!!!!

Aneta1984

http://www.pomponik.pl/plotki/news-syn-daukszewicza-w-na-dobre-i-na-zle-przystoj ny,nId,725318

TUTAJ INFO, ŻEBY NIE BYŁO!!!!!

Aneta1984

Każdy z nas ma ojca, co w tym dziwnego, że i on ma?
Chcesz powiedzieć, że robi "karierę" dzięki ojcu? Wątpię, gdyby tak było już jako smarkacz byłby obsadzany w każdym możliwym serialu czy filmie.
Facet ma 28 lat, skończył odpowiednią szkołę by mianować się aktorem, co w tym złego, że pracuje w wyuczonym fachu?
Nie wygłupiał się w "Tańcu z gwiazdami", nie skandalizuje, nie obnosi się ze swoją osobą - sam na siebie pracuje.
Koneksje to nie wszystko, z tego co czytałam jego wujem był ś.p. Zbigniew Zapasiewicz, chłopak mógł odziedziczyć zamiłowanie do
kultury, w końcu żyjąc wśród artystów łatwiej mu było zrozumieć i pokochać sztukę.

madz20

"robi "karierę" dzięki ojcu" ---> to są Twoje słowa. Mnie chodziło o podkreślenie tego, jako ciekawostki. A duże litery wzięły się stąd, że "filmweb" stosuje cenzurę - to, co każdy może znaleźć na necie - nie jest umieszczane na stronie filmwebu.
Zresztą, nie mam co się czepiać nazwiska. W świecie filmu często zdarzają się rodzinne koneksje, choć jeśli aktor = drewniak - to nic nie pomoże.
Śp. Zbigniew Zapasiewicz? :O Tego nie wiedziałam. Umieściłabym to jako ciekawostkę na filmwebie, jednak znowu ktoś to odrzuci. No, chyba, żeby pan Zapasiewicz zmartwychwstał i przyznał się do tego przed kamerami TVN, czy POLSAT'u. ;)

Aneta1984

Wybacz, że tak odczytałam Twoje intencje.
Z drugiej strony nie rozumiem dlaczego Twoje informacje nie przeszły przez weryfikację, bo pewnie o to chodzi, gdy mówisz o cenzurze.
Czytałam na ogólnym forum, że nie raz weryfikatorzy nie umieszczają cudzych informacji po to by dodać je potem jako własne ;/ nie wiem ile w tym prawdy, bo sama nie bawię się w tego typu dodawanie informacji, chociażby dlatego, że jako źródła weryfikujące trzeba podawać strony www. Przecież rzetelne informacje głównie biorą się z fachowej prasy czy literatury, a nie z Internetu,
w którym jest wszystko i nic... Ot taki paradoks serwisu, który z jednej strony chwali się największą bazą danych ale tak naprawdę wszystko wkleja z zagranicznych serwisów czy Wikipedii - co jest trochę zabawne.
Zapasiewicz był jego wujem od strony matki, która pochodzi z wybitnego rodu Kreczmerów. Także talent zapewne odziedziczył prędzej po matce niż po ojcu, który w mojej ocenie jest niczym nie wyróżniającym się satyrykiem.

madz20

Nie szkodzi. :)
W sumie masz rację, choć np: informacje o tym, że pan X jest bratem pani Y właśnie tylko można znaleźć w necie. :( A właśnie teoretycznie strona Filmwebu powstała, bym nie musiała dzwonić do pana X i się go o to pytać, skoro jakaś gazeta podaje taką informację na swoich łamach i na własnej stronie internetowej. ;) Tutaj zaznaczę, że specjalnie podałam zamiast nazwisk: X i Y, przecież grzecznie poczekam aż Filmweb zapyta się pana Roberta Kudelskiego nt. jego siostry Agnieszki, która jest tak bardzo do niego podobna, że uwierz = po prostu nie da się uznać to za kłamstwo.
(Tak, wiem, Złośliwa ze mnie Bestyja. :D )
Oooo! Dziękuję, bo Zielona byłam, a warto wiedzę poszerzać. Ps. Pan Daukszewicz - ojciec - moim zdaniem bardziej odnajdywał się przed 1989 rokiem. Jakoś bardziej mi do Tomasza Jachimka, czy Artura Andrusa. ;) Co się zaś tyczy Daukszewicza - syna - to nie wypowiem się, bo nie czuję się kompetentna. Teatralny Słoń nadepnął mi na ucho i aktor musi grać naprawdę bardzo drewnianie, żebym to zauważyła. ;)

Aneta1984

Problem w tym, że oni chyba sami nie wiedzą co w tych ciekawostkach wpisywać :).
U niektórych gwiazd pisze czyimi są dziećmi, a u innych uważają dodanie notki za zbyteczne,
za to ciekawostka typu, że dana gwiazda reklamuje mydła czy perfumy jest dodawana bez oporów.
Widać mydło bliższe niż ojciec czy matka :/...

madz20

No, za to będę wiedziała jakich powinnam mydeł używać. :-P Wydaje mi się, że przodkiem Filmweba był portal "WarkaWeb"? "StrongWeb"? No, nazwy nie pamiętam. Na pewno chodziło o jakieś piwo w nazwie i o pokazywanie błędów w filmach. "Pokochałam" tamten portal i tą "miłość" przełożyłam na FilmWeb. Ehh! Z tego co tutaj obserwuję, to... "stara miłość nie rdzewieje". Mówię tu o czasach Matrixa i to bodajże pierwszego. ;)

madz20

Jednak Twoje słowa powinny trafić do niejakiej "selenitas", która oceniła aktora za, cytuję "nepotyzm" i przyznała mu 1, czyli brak jakichkolwiek umiejętności w grze aktorskiej itp, itd... No ludzie. Ręce opadają.

Dori66

Do takich osób nie trafiają żadne słowa :) - najlepiej z góry założyć, że każdy powołuje się na znajomości, pokrewieństwo i powinowactwo, daje łapówki i kombinuje ile wlezie. Mam podejrzenie, że gdyby młody Daukszewicz korzystał na ile by się dało ze swoich niejako przyrodzonych znajomości i płynących z tego profitów na tym etapie życia miałby dużo dłuższe listę produkcji, w których wystąpił i z pewnością byłyby to produkcje wyższych lotów :). Nie wiem skąd podejrzenia o nepotyzm - jego dokonania są proporcjonalne do wieku i możliwości. Słuchałam z nim kiedyś wywiadu i wydaje się ogarnięty i skromny. Niech robi swoje, czas i dorobek zweryfikują jego talent.

madz20

Słusznie. Co tu będziemy prawić. W jeden dzień świata nie naprawimy, a widzę że koleżanka tak samo potraktowała Antoniego Pawlickiego, także... cóż. Smutne, że chodzą po tym świecie tacy ludzie. Ale masz rację- jeśli są dobrymi aktorami, to świat filmu to doceni. I tyle.

użytkownik usunięty
Aneta1984

Dla jednych znanego artysty, dla innych usłużnego i uniżonego komika włądzy, biegnącego do tego kto najwięcej zapłaci.

Aneta1984

Na jakiejś wsi zabitej dechami może ktoś zwróci na niego swoją uwage na jakąś niecałą sekundę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones