Haley Joel Osment

8,4
10 751 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

gdzie jest to sliczne dziecko ze sztucznej inteligencji?! te jego cudne oczy?

No tak, panie Osment. Starość nie radość.

kamilakamila

Zgadzam sie jak byl maly byl takiiii slodki :)

HollyShort

Jak zobaczyłam to zdjęcie to się zlękłam. Nie poznałam go. Jak był mały to ślicznie i słodko wyglądał.

anma_2

Baaardzo gu lubiłam, ale na tym zdjęciu go nie poznałam. Pamiętam go ze "sztucznej inteligencji" i "szóstego zmysłu". Tamto słodkie dziecko zniknęło. ;(:(

kamilakamila

Pamiętam te jego słodkie oczy... to spojrzenie... Był takim słodkim chłopcem, a teraz to szkoda gadać.

kamilakamila

Taki ładny z niego był chłopaczek, ale niestety... wyrósł.. Szkoda, że często słodkie małe dzieci wyrastają ze swojej urody. I w ogóle to zdjęcie jest masakryczne.

użytkownik usunięty
kamilakamila

WLASNIEE!!! Teraz wyrosl na jakiegos wiesniaka haha a w A.I BYL TAKI SLODKI I SLICZNYYYYYY BONIUUUUU KOCHAM TEN FILMMMMMMMMM!!!!!!!! ;)

Z G A D Z M S I Ę!!! Do tej chwili nie widziałam jego obecnych zdjęć ale oglądałam przed chwilą w TV "SZtyczną INteligencję" i mówie tak : kurde... starszy już film , chłopaczek taki młody ale śliczny jak cholera! ... Warto sprawdzić jaką furorę obocnie robi ... :) A tu co??????????????? ? Jak on wygląda?????????? MAAAAAASAAAAAAKRAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Matko z ojcem!!! Wygląda teraz jak eskimos normalnie ! Jedno jest pewne ... Musi troche pobiegać i zrobić coś z tą swoją ... bujną fryzurą , bo normalnie ...
;p PozdrO ;)

kamilakamila

a mi sie wydaje ze to sprawa zaniedbania( dietka i brak sportu) oraz dobranie zlej fryzury ;. Moze gdyby nie to to bylby calkiem, calkiem heheh

kamilakamila

ale z was wieśniaki

Starość nie radość? on ma wszystkiego 20 lat(niespełna) do kurwy nędzy:/

skoczmnie

Jak go porownasz z tym gdy mial 8 to mozna powiedziec, ze teraz jest stary.

kamilakamila

Bez przesady. Normalne że każdy się zmienia i z wiekiem się 'starzeje'. On dojrzał i nie jest stary! Uważajcie na słowa - 20 lat to starość?... No cusz, każdy ma prawo do swoich opinii...

Susan_Eva

Fakt, zmienił się, wymężniał, wygląda na dorosłego faceta. Znam go z : "A.I. Sztuczna inteligencja", "6 zmysł", "Podaj dalej", jednak nie miałam jeszcze okazji oglądać go w nowszych filmach. Ciekawe czy gra równie dobrze :)

kamilakamila

Wlasnie, zauwazylam to samo... W A.I. byl taki slodziutki i do tego gral tak przejmująco.... Jak go tu zobaczylam, to po prostu oniemialam... Echh... Moze jeszcze wyroscie na jakiegos przystojniaczka, do ktorego beda wzdychac miliony fanek :):):) A poza tym i tak nie to sie liczy najbardziej. Ja go i tak zapamietam jako slicznego chlopczyka o pieknych oczetach ;]

użytkownik usunięty
kamilakamila

zgadzam się z tobą jestem w szoku jak zobaczyłęm jego nowe zdjęcie na FILM WEB postarzał się straaaaaaaasznie

kamilakamila

Fakt,strasznie się zmienił...Taki ładny,mały chłopiec był,teraz...nie do poznania.Hehe no nie przesadzajmy! Nie wyjeżdżaj tu z tekstem "Starość nie radość!" On nie jest taki stary! ;)

użytkownik usunięty
monicamoniaa

powiem jedno to nie wygląd świadczy o człowieku

kamilakamila

Dokładnie :). Haley niewątpliwie ma ogromny talent aktorski. Np. w "Szóstym zmyśle" przebił samego Bruce'a Willis'a. ;) I się nie dziwię, że jako najmłodszy aktor miał nominację do oscara :)...

kamilakamila

No też jestem trochę ,rozczarowana' jego taraźniejszym wyglądem... Jak był mały to był taaki słodki! W filmie "Bogus, mój przyjaciel na niby", czy "Podaj dalej" był taki śliczny! Ale i tak uważam, że chłopak ma niesamowity talent :)Szkoda tylko, że można go zobaczyć w nielicznych filmach.

nikastg

Dalej jest słodziutki:*****

kamilakamila

Wygląda tak samo. :/

kamilakamila

Tak... zbrzydł :(. A naprawdę był śliczny :D. Ale przyznam szczerze, że to zdjęcie, które jest teraz nie jest brzydkie :P. Widać te piękne oczy. Ale i tak no cóż... przykre :(.

kamilakamila

Ej bez przesady, Haley nie jest aż taki brzydki. Liczy się wnętrze i ważniejsze jest to że nie stał się znanym chłopakiem który zaczął mieć problemy z różnymi używkami, a wręcz przeciwnie, wspiera mnóstwo akcji charytatywnych i to mi się podoba! :)

Susan_Eva

Nie ważne, jak wygląda! Jest G_E_N_I_A_L_N_Y_M aktorem! Jako mały chłopak zrobił taką furorę... On gra lepiej niż dużo dorosłych aktorów!
Jest super.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones