Halina Skoczyńska

6,9
2 225 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Halina Skoczyńska

Jej rola w rodzince jest bardzo wkurzająca! Jak ją widzę to aż mnie trzęsie! kto wgl wymyśla takie wątki ze starymi irytującymi ludźmi!

cattherineee

Uważaj, ty też będziesz kiedyś stara. Oby życie obeszło się z tobą łaskawie.

misiarysia

A co nagle sie przejelas dziewczynko ze jakas stara kobita umarla to trzeba ja wielbic? Bez jaj tak to by to nikogo nie zainteresowala a ze kobiecinie sie umarlo nagle wielka afera. A po za tym forum jes od tego zeby wypowiedziec sie to o czym sie mysli na dany temat a Halina Skoczynska byla bardzo slaba i denerwujaca aktorka i tyle w temacie dziecko

cattherineee

"Dziewczynko"? "Dziecko"...?
A poza tym, puknij się w łeb, kretynko. I tyle w temacie {tu wpisz, co uważasz}.

misiarysia

Widac ze niektorzy nie potrafia przyjac krytyki.. szkoda slow i czasu

cattherineee

To miłe, że chociaż widzisz swoje błędy.

misiarysia

Nie mowilam o sobie ale ironii jak widac noe wszyscy wykrywaja :D

cattherineee

W jakim języku mówisz do mnie, przybyszu? Twoja pani od polskiego często chorowała, czy miałaś daleko do szkoły?

misiarysia

Widze ze ta dyskusja jest bezsensowna, to forum jest o H.Skoczynskiej a nie o jakich dzieciach ktore nie potrafia czytac ze zrozumieniem no ale co zrobic?! Nie wszyscy sa geniuszami co mamy tu ewidenty przyklad. Zegnam wszystkicj ozieble!

cattherineee

Daleko i w dodatku pod górkę. Bardzo stromą górkę :D

cattherineee

Niestety - czy chcesz, czy nie - nie zgodzę się z tobą. Dla mnie osobiście na swój sposób dodawała temu serialowi niewątpliwej wartości - jak każdy z występujących w nim aktorów zresztą. Szkoda, że się Jej zmarło, bo jeśli "Rodzinka.pl" dalej będzie kręcona (czy jest - nie wiem, tzn. nie wiem, czy emitowane aktualnie odcinki dokręcane są cały czas, czy to wykorzystywanie tego, co już zostało stworzone) to bez niej nie będzie już to samo. No, ale cóż....

cOOba

No to jest twoje zdanie a ja mam swoje i je wyrazilam od tego jest forum ale widocznie nie wszyscy to rozumieja

cattherineee

Ależ przecież ja ci nawet przez moment nie broniłem (i nie bronię, z resztą gdzie mi do zabraniania komukolwiek czegokolwiek) wyrażać swojego zdania. Nie miałem (i nie mam) także na celu cię obrażać. Ja także wyraziłem swoje zdanie, ale jeśli Cię ono uraziło - przepraszam, ani przez moment nie chodziło mi o to.

użytkownik usunięty
cattherineee

Twoja wypowiedź jest bardzo wkurzająca! Jak ją widzę to aż mnie trzęsie!

To zamknij oczy :)

cattherineee

a nie przyszło ci do głowy, że ta rola miała właśnie taka być? Z resztą też będziesz stara, szybciej niż przewidujesz :) a pani Janinie to możesz pozazdrościć stylu, klasy, urody :)

katherina16081986

Do starosci to mi bardzo duzo brakuje... a gdzie ta uroda bo nie zauwazylam :D

cattherineee

bardzo dużo :) młodość szybko mija, szkoda że głupota nie tak szybko. A co do urody... cóż życzę sobie żeby wyglądać jak pani Halina w jej wieku.

cattherineee

Innych wyzywasz od dziewczynek, podczas gdy Twoja składnia i sposób budowania zdań wskazuje na bardzo młody wiek, albo na nieuctwo. Nieważne. Taka pogarda dla starości może świadczyć tylko i wyłącznie o tym, że jesteś płaskim człowiekiem... w każdym aspekcie.

RodionRaskolnikow

będzie z niej pociecha dla dziadków i dla rodziców ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones