Heath Ledger

Heath Andrew Ledger

8,9
53 145 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Heath Ledger

9 miejsce w rankingu i swoją popularność zawdzięcza tragicznej śmierci oraz faktowi, że zagrał słodziutkiego kowboja geja, dobrze mówię dziewczyny?

Hayes

To co piszesz jest śmieszne . Jego gra aktorska jest wręcz niezwykła.

Hayes

Jestem wprawdzie facetem, ale bardzo dobrze mówisz

Hayes

Na pewno jest to jednak za wysokie miejsce. Sama rola Jokera nie wyatarczy

Hayes

Nie, nie mówisz dobrze. Widziałam tylko kilka filmów z jego udziałem (choć zamierzam obejrzeć więcej) ale we wszystkich w jakich go widziałam, genialnie odgrywał swoją rolę. Najbardziej mi się spodobał jako Joker. To była trudna postać, a on perfekcyjnie wykonał swoją robotę, bo potrafił się wczuć.

BlueBerry235

Przykre jest to, że wystarczy umrzeć, aby zostać wybitnym. Inna sprawa, że większość go ocenia przez pryzmat roli Jokera. Ja osobiście nie widziałam tego filmu, więc się nie wypowiem, ale tak sobie myślę, ze nawet jeśli ta rola to arcydzieło to nie oznacza, że on ma talent. Może po prostu ta rola była jego wygraną w totolotka, zwykłym fuksem, który był chwilowi. Widziałam go w kilku filmach i jakiegoś wielkiego dramatu nie ma, jednakże to rewelacyjnego aktora to mu daleko. Dziwne jest też to, że większość nagród przyznano mu pośmiertnie. Wcześniej jakoś nikt go aż tak nie wyróżniał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones