Humphrey Bogart

Humphrey DeForest Bogart

8,5
9 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Humphrey Bogart

Wszystkich którym, role Humphreya Bogarta są bliskie proszę o kilka słów wpisu. Pozdro!

Humphrey_Bogart

Najwybitniejszy Aktor Wszech Czasów!!! Tyle powiem, ale myślę, że więcej słów nie potrzeba:)

Humphrey_Bogart

W ramach "odkopu stulecia" tez dopisze pare slow od siebie. Za co cenie Bogarta? Glownie za charyzme, czyli nieuchwytny, nieodparty urok zblazowanego faceta po przejsciach, dzieki ktoremu niewatpliwie zdystansowal aktorska konkurencje w zlotej erze Hollywood. Oczytany cynik - to kolejne skojarzenie z osoba Bogarta, czlowieka szczerego i bezkompromisowego, nie stroniacego od tytoniu i alkoholu. W jednym z wywiadow powiedzial, ze "publicznosci winny jest tylko dobry wystep" i to mi sie wlasnie podoba. Prostolinijne, konkretne podejscie do zycia. Nigdy nie ukrywal, ze "prawdopodobnie zagral w wiekszej liczbie gniotow filmowych niz jakikolwiek inny aktor", mial dystans do swojego rzemiosla. I rzeczywiscie filmow przecietnych z jego udzialem moglbym wymienic sporo, inna sprawa ze sam aktor czesto nie mial wplywu na to w czym chcial grac...Najlepiej oplacany aktor przelom lat 40/50, pionier w produkcji filmow we wlasnym studiu filmowym, a do tego nieprzecietny szachista - to o czyms swiadczy:)

Qjaf

Świetnie napisane. Moim zdaniem Humphrey Bogart był (i nadal jest), najbardziej charyzmatycznym aktorem hollywoodzkim, który nawet w słabych filmach był klasą samą w sobie : )

Qjaf

Siema Qjaf,
I...znow sie spotykamy, i znow na filmacha Noir. W/W gniotow z HB - "All Through the Night", 1szy raz sie tam usmiechnal szczerze...jak ja teraz! :)

Nigdy nie ukrywal..

PS Lauren Bacall RIP (biografia pisana wlasna reka!)

Humphrey_Bogart

Wpisz sie rowniez...

Humphrey_Bogart

Na kilkanaście obejrzanych z nim filmów, żaden mnie jeszcze nie zawiódł.

Humphrey_Bogart

witaj, ja widziałam tylko Sokół maltański i Sabrinę ale postanowiłam sobie, że w tym roku obejrzę wiecej fimów z Humphreyem. Właśnie rozpoczynam High Sierra. Miłego wieczoru

Humphrey_Bogart

Bogart - pierwszy twardziel kina

Humphrey_Bogart

- Jakiej jest Pan narodowości?
- Jestem pijakiem!
:D

Humphrey Bogart wraz z Jamesem Cagneyem i Marlonem Brando po prostu rządzą!!!

Humphrey_Bogart

Najlepszy aktor,potrafil zagrac wszysko.Pelen uroku i charyzmy

Humphrey_Bogart

PUSTKA!

"-Pominęłam wiele wątków pobocznych.
-Dziękuję." :-)





-Ożeniłem się.
-Po co?
-Miała trochę grosza. I jest miła.
:-)

AutorAutor

Mam nadzieję, ze się zsikałeś.

Krzypur

Dziękuję za te ciepłe słowa. Ciepłym moczem. Ale to chyba przypadłość kotów...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones