Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

https://www.youtube.com/watch?v=azGjitaDyYA

arnie47

Streścili cały film w jednym trailerze - faktyczne niesamowite. xD

karoman4

Bez przesady.

arnie47

Nie mówiłem o tym.

arnie47

Absolutnie nie przesadzam. Stwierdzam to, co widzę.

karoman4

Ja mówiłem, że super sceny.

karoman4

Może dla niego roznegliżowany Van Damme jest taki niesamowity.

granat5

Możliwe. Hm... może lubi fan service.

karoman4

Widzę, że żarty z wysokiej półki.

arnie47

To nie są żarty.

karoman4

Są.

arnie47

Nie są.

karoman4

Dla mnie są.

arnie47

Bo dla mnie ,,roznegliżowany Van Damme nie jest niesamowity", więc to są żarty i to głupie.

arnie47

A czy ja to napisałam!? Masz do mnie sapy o słowa, których ja nie napisałam.

karoman4

hehe

karoman4

Napisałaś, że możliwe. Zapewniam cię, więc, że tak nie jest.

granat5

No dla mnie nie, nie wiem jak dla ciebie. I weź sobie odpuść z takimi tekstami. Ja ten zwiastun udostępniłem tutaj dla prawdziwych fanów JCVD i mój podpis też jest dla fanów, którzy podzielą moje zdanie. Na pewno tak nie pisałem dla krytyków van damma takich jak ty.

arnie47

Coś ty taki nerwowy. Skąd mogę wiedzieć w kim gustujesz? Tak często piszesz o tym Van Damme'ie w samym superlatywach, że ktoś może pomyśleć że jesteś faktycznie homoseksualistą.

granat5

Bo to mój idol i ulubiony aktor, a forum jest po to, żeby pisać co się chcę. Chyba mogę ? I wierz mi ja wolę dziewczyny xD

arnie47

Możesz i ja też mogę.

granat5

No właśnie, więc mnie nie posądzaj o takie rzeczy, bo to głupie.

karoman4

Kasia : Jak tam postępy w sprawie ,,Johna Wicka ,, ? Musisz się spieszyć bo ,,Gunman ,, nadchodzi ! http://www.youtube.com/watch?v=zAMtCsKdKko

bradock

"John Wick" i "Gunman" mogą poczekać, bo ja napalam się (powoli) na "Twierdzę" - niech żyje oldschool! :D

karoman4

No jak ktoś chce zobaczyć Mistrzowskie Kino Akcji W Starym Stylu to chyba trudniej o lepszy wybór niż ,,Twierdza ,, !!! : http://www.youtube.com/watch?v=bI6Mbg_bMzQ

arnie47

Słabe niestety.

granat5

Jak na B -klasowe ,budżetowe kino akcji zwiastun robi nawet wrażenie .

bradock

Przynajmniej tobie się podobał.

arnie47

I przynajmniej Van Damme dużo kopie jak kiedyś, a dawno tego w filmach nie robił.

arnie47

Tak ,widać w tym zwiastunie dużo akcji jak kiedyś i to mi się spodobało .

arnie47

no tak. Ostatnia dobra walka to chyba w Strażniku granicy. W uniwersalnym żołnierzu 4 też niezle

bradock

Na mnie żadnego wrażenia nie robi. Jest słabo zmontowany i do tego za długi. Film raczej też będzie słaby.

granat5

Montaż traileru - to jeszcze można przymknąć oko, bo wiadomo, jak to z tymi jest. Ale to, że jest za długi, to fakt.

granat5

No, może nie powinien być taki długi, ale ja tam się cieszę, dużo scen pokazali :D

granat5

A czy słabo zmontowany ? Nie wiem czemu tak mówisz, normalnie, zresztą to zwiastun, ale i tak nie jest chaotycznie.

P.S
Ludzie są jacyś dziwni. Rozumiem, film im się może nie spodobać, czy fabuła filmu, ale JCVD gra główną dużą rolę i widać jak już wcześniej mówiłem jest dużo fajnych kopnięć (wcześniej wszyscy narzekali, że w ogóle nie kopie) Tak źle i tak nie dobrze. Nie rozumiem. Chyba fajnie, że w tym wieku jeszcze kręci takie sceny, to dobrze świadczy o nim. Sory, że się tak rozpisałem.

arnie47

Ale nikt tu nie narzeka na Van Damme'a tylko na długi trailer. *sigh*

karoman4

No okey, źle zrozumiałem.

karoman4

Hej Kasia ! Co tam ciekawego porabiasz w świecie filmu ? Bo widzę że ostatnio nie oceniasz żadnych filmów ? Nie oglądasz ? Znudziło ci się kino ? Albo nie masz czasu ? Czy po prostu straciłaś wiarę w kino po klęsce ,,Niezniszczalnych 3 ,, ? Co się dzieje ? Jak ty to wszystko widzisz i przewidujesz ?

bradock

Bradock: Tak po prawdzie, to nie mam zbytnio czasu na filmy. Nie mogę się ogarnąć czasowo. xD

Ale to, o czym napisałeś też jest prawdą. Po "Niezniszczalnych 3" czuję się, jakby ktoś sypnął mi piachem albo solą w oczy. Zresztą nie tylko mi, myślę, że każdy fan old scholowego kina jest zawiedziony (już dawno nie widziałam, żeby np. nasz kolega caleb_83 zabierał głos na forum czwartej części tej serii).
A co do wiary w kino akcji, to straciłam ją już dawno. Czasem pojawi się jakiś ciekawy film z tego gatunku, ale jest tych produkcji jak na lekarstwo. Reszta to same niedobitki kina akcji przeładowane tymi nudnością, urwanymi ujęciami, cgi itd.
Nie odeszłam od filmów całkowicie. Powiedzmy, że zrobiłam sobie krótką przerwę, urlop, wakacje czy co tam można jeszcze napisać. xD A jak wiadomo, urlop i wakacje szybko się kończą.

karoman4

Kasia : dzięki za wyjaśnienie .Co do słabych ,,Niezniszczalnych 3 ,, to masz racje ,zostaliśmy zdradzeni i oszukani ale co zrobić ,takie życie.Dobrze że chociaż ,,John Wick ,, okazał się świetnym filmem akcji .

bradock

"Niezniszczalnych 3 ,, to masz racje ,zostaliśmy zdradzeni i oszukani"

Panie Bradock, nie załamuj mnie. :) To tylko film. Nikt nikogo nie zdradził. xD

granat5

EL Granato : No a jak można to określić to co oni wyprawiali przy tej produkcji ? Wzieli jakiś młodych pi*żdu*siów ,zamiast prawdziwych legend ? Już pomijam tego Stevena Seagala który odprawiał ciąglę żałosną szopkę że nie chcę grać ale Jackie Chan ???? Jak mogli go nie wziąść ?? Przecież to jest legenda zarówno azjatyckiego jak i amerykańskiego kina akcji !!! Jakiś nieznany ,dziewiczy reżyser ,kategoria PG -13 ,a przecież wiedzieli że chcemy R ,przy 2 były już protesty .Po za tym gdzie jest Rutger Hauer ???? ,Kurt Russell ???????

bradock

Wiesz to ich film i mogą sobie dać kogo tam chcą. My możemy tylko narzekać.

granat5

Sylwka i twórców ,,Exp4 ,, powinien ktoś zaprosić do studia telewizyjnego na wywiad i międzyczasie zadawać pytania o plany o ,,Exp4 ,, ? I zapytać się ich czy widzieli takie filmy jak ,,Olimp w ogniu ,, czy ,,John Wick ,, I powinien prezenter prowadzący program powiedzieć wprost w imieniu wszystkich fanów kina akcji że chcemy prawdziwej ostrej akcji a nie bawienia się w miekie kino akcji !!! Czy Sylwek zdaje sobię z tego sprawę ???http://www.youtube.com/watch?v=HRsMXvFNb68 ,,John Wick ,, to jest to czego płeć męska oczekuje !!! :

bradock

http://totalrocky.com/articles/stallone-appears-in-series-of-hilarious-tecate-ad s.html

Zobaczcie Stallone'a w reklamach meksykańskiego piwa. Napisałam fajny temat o tym na Ex4, ale nie chciało mi się zapisać. Macie wiec sam link, bez tej mojej przemowy.

arnie47

Co tam jeszcze jest poza dużą ilością fajnych kopnięć?

granat5

A może ty w ogóle tego nie oglądałeś ?

arnie47

Zadałem pytanie.

granat5

Dla mnie jest. Nie będę mówił co, bo tobie i tak się nie podoba. Zdziwiło mnie, że skoro oglądałeś to po co pytasz ? Dla ciebie nic tam nie ma fajnego.

arnie47

Skąd wiesz, że dla mnie nie ma nic tam fajnego?

granat5

Domyślam się. Powiedziałeś, że słaby, więc raczej tak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones