Johnny Depp

John Christopher Depp II

8,8
238 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Johnny Depp

johnny ma najwięcej tematów na forum zaraz będzie 4 tysiące to chyba coś znaczy,dla tych którzy go nie lubią mówię wprost,johnny to jeden z najlepszych aktorów na świecie,a przy tym bardzo popularny i chyba najpopularniejszy w całym filmwebie osoba,o czym świadczy liczba wspomnianych tematów o nim,ciekawe czy ktoś oprócz mnie to zauważył?xd,ps.pewnie gdyby nie usuwali tematów nie których miałby pewnie z 4,5 tysiąca

użytkownik usunięty
dj_carlos

Piraci go nieźle wywindowali i dlatego ;)

no bez wątpienia rola jacka sparrowa miała w tym swoje trzy grosze,ale to pokazuje jak ta rola jest bardzo popularna i świetnie zagrana,pokazany tu został prawdziwy kunszt aktorski johnny'ego myślę że nikt tak doskonale nie zagrałby tej roli,a właściwie nie,on nie zagrał jacka parrowa tylko stał się nim ! po za tym myślę że po tej roli wiele osób zauważyło go dostrzegać w innych rolach i stwierdzili że naprawdę to doskonały aktor bo nie wierzę by wszyscy co zakładali tutaj tematy byli pod wrażeniem tylko tej roli,choć niewątpliwie zgadzam się z tobą,że to właśnie rola w piratach go ''wywindowała'

użytkownik usunięty
dj_carlos

up
( bo nie widze wpisu)

no bez wątpienia rola jacka sparrowa miała w tym swoje trzy grosze,ale to pokazuje jak ta rola jest bardzo popularna i świetnie zagrana,pokazany tu został prawdziwy kunszt aktorski johnny'ego myślę że nikt tak doskonale nie zagrałby tej roli,a właściwie nie,on nie zagrał jacka parrowa tylko stał się nim ! po za tym myślę że po tej roli wiele osób zauważyło go dostrzegać w innych rolach i stwierdzili że naprawdę to doskonały aktor bo nie wierzę by wszyscy co zakładali tutaj tematy byli pod wrażeniem tylko tej roli,choć niewątpliwie zgadzam się z tobą,że to właśnie rola w piratach go ''wywindowała' ...nie lubie sie powtarzać ale tak napisałem wcześniej,nwm czemu nie widzisz,ale kiedyś też tak miałem,że nie widziałem kogoś komentarza kto do mnie odpisał

dj_carlos

no kiedys usuwali tematy, nie wiem dlaczego zreszta bo zawsze byly to niezwykle merytoryczne dyskusje hehe

Hascosept

Bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) W ogóle to dawno nie byłem na filmwebie i widzę, że zrobiono z niego fejsika trochę :v

Sparow5

zgadza sie, szkoda ze juz nie jest tu jak kiedys
na forum deppa mozna bylo dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy
niestety zrobiono wszystko by byl tu "porzadek" i slabe aktorzenie deppa zostalo zamiecione pod dywanik hehe

Hascosept

To było 3 lata temu ( btw. niezle ten czas leci, ciekawe, czy jeszcze ktos tu wchodzi ze starej ekipy ) jak przybył pewien konfident/ka i zrobil gownoburze.
W ogole to jestes na czasie z nowosciami? Mało co oglądam, ale Avengers 2 niezle wyglada, pamietam że jedynka to była petarda jesli chodzi o kino rozrywkowe. Jeszcze mnie ciekawi Star wars, no i Jurrassic world, ale cos mysle, ze to bedzie wygladzony sziten pod mlodsza widownie bez pazura jaki miala pierwsza czesc :v

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

Hmmm jego raczej wychowali dwa homosie, wiec pewnie tam slaby poslizg mialeś chyba, ze jak Marlon nie zapomniales o kostce masła wiec moze nie było tak zle :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sparow5

"niezle ten czas leci, ciekawe, czy jeszcze ktos tu wchodzi ze starej ekipy"

No hej.

Sparow5

To było 5 lat temu. Pisałem maturę.

Ponadto wszyscy wiedzą, że tym konfidentem był Neo-angin. Oby zgnił.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

ZBYD

Hascosept

czym jest ZBYD?

Hascosept

heheheheheh

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziuzeppe

a nie wiem, teraz dopiero zlukałem to

dziuzeppe

https://www.youtube.com/watch?v=jBYTKsYTn5o

spycialec

Miło Was widzieć chłopcy. Ciebie beznapletkowcu również.

Tyski_Daro

Już mu usunęli to konto xD

Sparow5

Uu, widzę, że w formie jest nie tylko ekipa znawców, ale i adminiSRACJI.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

chyba mnie niezrozumiałeś,wnioskuje z tego bełkotu,gadasz o jakimś mad maxie gdy ja tym czasem o zupełnie innej rzeczy pisałem.chyba pomyliłeś fora gościu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
spycialec

ostatni twój post "Jest tylko jeden wniosek- nie masz zielonego pojęcia o aktorstwie." napisałeś bezpośrednio do mnie nwm byc może chciałes to napisać sparrowowi, ale przez przypadek napisałeś to do mnie jeżeli tak to w porządku,pozdro

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lance_Vance

ale samo to że ma tyle zdeterminowanych fanek o czymś chyba świadczy.mówię tu o samej popularności Johnny deppa.który wynika z tego że ma najwięcej fanek na filmwebie

dj_carlos

Cheeseburger jest najpopularniejszym daniem na swiecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones