Josh Hutcherson

Joshua Ryan Hutcherson

7,8
27 819 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Hutcherson

To czemu w takim razie walicie każdemu przystojniakowi dziesiątki tylko dlatego, że wam się podoba? Beka

Pericorp

Zacytowałeś/aś komentarz kogoś, kto wypowiedział się pod tematem poniżej.. W którym Ty także pisałeś/aś. Więc po co tworzyć nowy temat? Nie można komentować tam dalej?

Rose_Clementine

Nie, bardzo zależy mi na zrozumieniu tej logiki.

Pericorp

myślę że cię poniosło bo na pewno nie jest to aż 90% :) jeśli jesteś facetem to lepiej dla ciebie byś nie starał się zrozumieć logiki tej części dziewczyn/kobiet.

Pericorp

W takim razie powinieneś zapytać o to facetów w jakimkolwiek dziale z ładną aktorką.
Tak się składa, że dawanie 10 za urodę to raczej domena facetów, którzy na pewno ci wytłumaczą te zjawisko w prosty sposób

aurora_21

O dziwo nie. To nie jest domena facetów.
Tak się mówi i mówi jacy to faceci powierzchowni i skupieni na wyglądzie, ale to bujda. Kobiety lata temu zostawiły nas pod tym względem daleko w tyle

Pericorp

pieseł wow

chowder

Chriseł wow xD

filmowy_laufer

XD MISTRZ

Pericorp

Mi Josh podoba się jako aktor, jest po prostu świetny. Może i nawet trochę się w nim zakochałam ( LOL ), ale nie jestem taką pozerką, jak pewna dziewczyna, która wchodzi w Google, otwiera jego zdjęcia i... lustruje kolesia prawie godzinę!!! A potem wstawia to na YT. Żenada.
Ale w końcu nikt nie jest idealny, nawet Adam Lambert ( znam kilka osób, które sądzą, ze Adam nim jest ).
Dziękuję. Dobranoc xD

Pericorp

Jak tak patrzę na momenty w filmie jak ten
https://33.media.tumblr.com/ef82e009a31c2418c9b3bcf32845518a /tumblr_n3gbku9XUo1s3u5lno3_r1_250.gif (spacja jest przed tumblr)
to trudno mi zrozumieć opinie, że jest brzydki. Choć z drugiej strony się dziwie, że w filmie wygląda dużo lepiej niż prywatnie choć tak naprawdę to kwestia ogolenia zarostu i ułożenia włosów. Jest fotogeniczny i kamera go lubi.

IKnowWhatYouAre

Nie chcę wyjść na wredną, ale wydaje mi się, że Hutch po prostu nie potrafi sam doprowadzić się do takiego porządku jak robią to z nim na planie. Nawet Hemsworth prywatnie łazi zarośnięty i rozczochrany, a na ekranie wygląda spoko. Joshie ma też to do siebie, że jemu tak naprawdę niewiele trzeba by wyglądać dobrze. ;D

Dirty_Birdy_Leto

No właśnie. Bo w ogóle wiele facetów, nawet tych mlodych chodzi zarośniętych i ubranych w co mają pod ręką. Zwykłe lenistwo. Nawet się przyznał, że rzadko myje włosy. Drugi Pattinson.

użytkownik usunięty
Pericorp

Przystojniactwo nie ma żadnego znaczenia jak jesteś sławny - co różnica wtedy czy lecą na Ciebie setki czy tysiące lasek? Cel osiągnięty.

To nie do konca chodzi o to. Ostatnimi czasy najwieksza popularnoscia ciesza sie Josh Hutscherson, Dylan O'Brian, Logan Lerman, Ansel Elgort czy tez Andrew Garfield. I nie chodzi tutaj o ich slawe. Jakby nie patrzec oni nie sa jakos specjalnie przystojni. To sa niscy niewysportowani chlopcy ale maja w sobie taki urok ktory przyciaga dziewczyny zazwyczaj tez za sprawa rol ktore graja.

Zauwazylam ze mezczyzni naprawde nie maja pojecia czego tak naprawde kobiety szukaja. Tu nie chodzi o bycie przystojnym ale o bycie zabawnym i milym i moze odrobinke zaniedbanym jak Josh ale zakreconym jak Dylan albo po prostu skromnym jak Logan. Nie przedstawiajcie dziewczyn jako puste 'laski' ktore leca na slawe tylko zastanowcie sie co tak naprawde podoba sie tym dziewczynom we wlasnie tych aktorach. Przypomina mi sie w tym kontekscie takke powiedzenie: Do I love you because you're beautiful or are you beautiful because I love you?

użytkownik usunięty
poison_poison

Nie kojarzę ani jednego z nich, chyba mam spore zaległości w nowościach filmowych.

Kolejno wymienieni zostali "ten brzydszy i niższy z Igrzysk Śmierci", "ten z Więźnia labiryntu", Percy Jackson, "ten z Gwiazd naszych wina" i nowy Spider-Man

chowder

Teraz ja to chetnie wyjasnie na moj sposob: Kolejno wyminieni zostali 'ten, ktory zagral swietna role jeszcze jako dziecko w Moscie do Terabithii', 'ten z Teen Wolf', 'ten z Perks of being a Wallflower', 'ten z Gwiazd naszych wina' oraz 'ten z filmu o Facebooku'.

poison_poison

Po prostu podałaś ich mniej znane role xD

chowder

Nie podalam role za ktore fanki tak naprawde ich kochaja -.-

poison_poison

Szkoda że Hutchersona, Garfielda i Logana fanki kochają głównie za Igrzyska Śmierci, Spider-Mana i Percy Jacksona xD

chowder

Logan Lerman świetnie grał też w "Charlie'm" :D

poison_poison

masz rację, potrzebny jest ten urok :)
jeśli o to chodzi to znam każdego z wymienionych powyżej aktorów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones