Josh BowmanIV

Joshua Tobias Bowman

7,1
846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Josh Bowman

Oglądając go w Revenge nie przypuszczałabym, że to Anglik. Normalnie ma brytyjski akcent,
a w serialu - nic.

Gleek99

No ja też się zdziwiłam, że jest Anglikiem, w porównaniu z Ashley nie ma w ogóle akcentu, kto normalny rezygnuje z brytyjskiego akcentu ?! ;- p

stelinaa_a

Ale on nie zrezygnował! Jak napisałam, gdy mówi normalnie, ma angielski akcent, jednak Daniel jest Amerykaninem, więc skąd miałby mieć akcent brytyjski? A Ashley jest Brytyjką (i aktorka, i postać), więc zachowano jej akcent.

Gleek99

No tak, tak, ja to rozumiem wszystko ;- )To tylko takie moje własne odczucie fanatyka brytyjskiego akcentu.

stelinaa_a

Hugh Laurie gdy gra Housa też nie mówi z akcentem

Gleek99

przeciez C.Hunnama też zmusili do tego zeby w synach anarchi mówił po amerykańsku bez swojego akcentu

nirvanka99

mhm zmusili. im za to płacą krocie i nie zauważyłam żeby ktoś z nich narzekał...

Gleek99

Taka rola, przecież akcent brytyjski zupełnie by tam nie pasował, chociaż oglądałam z nim parę wywiadów i zdecydowanie wolę go w "oryginalnej" wersji :) Ale trzeba przyznać, że chłopak ma urodę taką właśnie amerykańską, w życiu bym nie powiedziała, że to Anglik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones