Juliusz Machulski

Juliusz Jan Machulski

7,8
6 599 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Juliusz Machulski

Najlepsza osoba w polskiej kinematografii!

ManiakowyPingwin

Jakieś argumenty są na uzasadnienie.?

pessoaa

Kiler, Seksmisja, Kilerów Dwóch, Pieniądze to nie wszystko, Superprodukcja, Kołysanka...

ManiakowyPingwin

Chodziło mi o argumenty uzasadniające, że to "Najlepsza osoba w polskiej kinematografii!", a nie częściową filmografię. Ta jest pod nazwiskiem reżysera i nie warto jej powielać.

pessoaa

Albo nie. Nie najlepsza. Najlepszy jest Marek Koterski :P

użytkownik usunięty
ManiakowyPingwin

Koterski jest dużo lepszy

ManiakowyPingwin

Juliusz Machulski jest obdarzony niebywałą wyobraźnią. Trzeba mieć "kiepełę" żeby wymyślić coś takiego jak Seksmisja, czy Kingsajz. Dysponuje też fantastyczną wizją, scenariusze do w/w są opracowane z pietyzmem. Tą dbałość o detale, rozmach i inscenizację się docenia. Koterski też jest wielki, ale to zupełnie inny reżyser. Moim zdaniem porównywanie obu panów jest bez sensu.

kubatogwiazda

I wszystko zostało powiedziane:):) Bardzo lubię jego filmy mogę oglądać w kółko:)

ManiakowyPingwin

Jeśli chodzi o komedie to Bareja nie jest od niego gorszy.

ManiakowyPingwin

Juliusz Machulski jedyny taki i mocno niedoceniony. Myślę że może czuć się osamotniony na polskim podwórku zdominowanym przez "poważne" dramaty i rozrywkową tandetę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones