Kathleen TurnerI

Mary Kathleen Turner

7,7
5 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kathleen Turner

Nadaje się do takich kobiet jak mało która. Wystarczy obejrzeć "Żar ciała", "Wojna państwa Rose" czy "Honor Prizzich".
Ale grała tez postacie sympatyczne to jest: film "Miłość, szmaragd i krokodyl" i jego kontynuacja oraz "Peggy Sue wyszła za mąż".
Była bardzo popularna w latach 80. i do tego olśniewała urodą. Jedna z najpiękniejszych kobiet. A teraz niestety trochę się roztyła i zestarzała. Ale dobra to aktorka, potrafiąca zagrać zarówno uwodzicielkę, kobietę niebezpieczną czy rolę komediową. Raz była też nominowana do OSCARA za film Coppoli. Ale statuetki nie dostała.

ABEL

racja co do jej famme fatalizmu, jeszcze przypomina mi się dość groteskowy film "w czym mamy problem?" gdzie fenomenalnie zagrała matkę, żonę i seryjną morderczynię w jednym :D
według mnie jedna z najpiękniejszych kobiet kina i widziałabym ją jeszcze raz w jakimś filmie z Kirsten Dunst
no i szkoda, że statuetka ją ominęła, chociażby za wojnę państwa rose powinna ją dostać, nie mówiąc o innych rolach

butterflysuicide

Widziałem ten film ("W czym mamy problem") - rola bardzo charakterystyczna jak zwykle. Tyle, że to rola bardziej komediowa, niż na poważnie. Groteska - prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones