Krystyna Czubówna

Krystyna Grażyna Czubówna

9,0
2 295 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Czubówna

Głos!

użytkownik usunięty

Fenomenalny głos! Bez niej filmy przyrodnicze były by nijakie. Świetna lektorka.

I mówi to ktoś kto ocenił Ptaki na 10/10... Porażka.

użytkownik usunięty
Zimbubul

Ptaki to klasyka ale widać wolisz kac wawe hahaha żałosne

Ooo i od razu włażenie na muj profil i pocisk na muj gust filmowy... Klasyk... A Kac Wawa to naprawdę świetna komedia, na pewno lepsza od tego holywodzkiego szitu.
Jak masz tak krytykować, to weź lepiej nie krytykuj fcale.

użytkownik usunięty
Zimbubul

Oj urażone dziecko zaczęło samo i ma pretensje do całego świata że jest niekochane, oj biedactwo.

Weź kup sobie lepiej słownik... A tak pozatym to mam 32 lata. Idź swoje kanarki oglądać bo jeszcze Czóbuwna je wystraszy.

użytkownik usunięty
Zimbubul

kto tu komu wypomina słowniki "...nie krytykuj fcale." szmirą jest polaczkowe kac wawa żywcem i nieudolnie zerżnięte od kac vegas...

Przynajmniej polskie! I dobrze oddali realia polskiej młodzierzy i ludzi. Najwyraźniej nie zrozumiałeś filmu. To jest metafora o dojrzewaniu. O dziecięcych wybrykach i niewinnych zabawach. Bo w gruncie rzeczy dorośli to małe dzieci wcionsz. ;) Jak już mówiłem, on tego hollywodzkiego bagna lepsze, bo realniejsze i z przesłaniem.

użytkownik usunięty
Zimbubul

tak zwłaszcza świetny producent tego szmelcu hahaha twórcy oryginału czyli kac vegas powinni go podać o plagiat do sądu...

Wielu było twórców którzy kożystali z pomysłów inncyh i robili własne lepsze wersje. Oto jedna z nich. Pogódz się z faktem a nie się oburzasz. BTW. A gdybym ja Ci tak przeglondał filmy i krytykował wszystko co lubisz? Niefajne to jest, nie?

użytkownik usunięty
Zimbubul

Sam zaczepiasz i masz do kogoś pretensje matko co za...

Sorry. Nie potrzebnie wjechałem na te Ptaki. A Czubówna całkiem fajna dupa.

użytkownik usunięty
Zimbubul

Ok puśćmy to w niepamięć :-)

Okej, to chodźmy gdzieś razem potrollować. :D

Zimbubul

"Ooo i od razu włażenie na muj profil i pocisk na muj gust filmowy... " Tak wiem data, ale jak widzę taką hipokryzję to mi się nóż w kieszeni otwiera. Sam jako pierwszy to zrobiłeś, ale jak ktoś potraktował cię po prostu z wzajemnością to się oburzasz

Oj, tak. Gdyby ktoś miałby ogłosić koniec świata, niech to będzie ona. Kojący głos :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones