Krzysztof PieczyńskiI

7,9
21 516 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krzysztof Pieczyński

w swoich rolach bardzo neurotyczny,
ale ostatnio widziałem rozmowę, którą przeprowadziła z Nim P. Eliza Michalik(super Stacja), strach się bać, nie obrażając Pana Krzysztofa miałem nieodparte wrażenie, że człowiek potężnie odjechał, mówiąc bardzo eufemicznie.....

tisoc

http://www.ipla.tv/Nie-ma-zartow-krzysztof-pieczynski/vod-6445908

tisoc

Nie przesadzajmy, po prostu kościół katolicki wyrządził mu krzywdę.

tisoc

Czemu odjechał? Kościół jest cacy?

paw_2

ja nie mówię o kościele tylko o bredniach jakie serwuje P.Pieczyński

tisoc

Dokładnie. Jest na maxa dziwny. Poza tym mam wrażenie, że od jakiegoś czasu zrobiło się z niego aktorskie drewno.

matador12

od pewnego czasu b.mało gra ale czy te role to aktorskie drewno? raczej bym nie powiedział.

tisoc

zgadzam sie z matador12, ostatnie role KP to absolutne dno aktorskie, gra elektrycznie, sepleni, jest po prostu sztuczny.

mab34

ostatnie co mógłbym powiedzieć o grze Pana Pieczyńskiego to to, że jest sztuczna.
podejrzewam że twoje określenie wynika z pewnej neurotyczności, która zawsze towarzyszyła jego grze i albo się ją akceptuje albo nie.
do mnie ona zawsze przemawiała.

tisoc

W takim razie polecam, jeśli nie obejrzałeś film : ,,Ziarno prawdy''. Tutaj nie ma żadnej neurotyczności, tylko w mojej ocenie drewniana gra. Być może neurotyczność o której mówisz pojawia się w ,,Belfrze'', gra tam trochę lepiej, ale też co najwyżej przeciętnie.

matador12

dla mnie gościu zawsze był drewniany. bez polotu. moło wydajny aktor

endriu3

wydajny aktor hmmm...

mab34

Wszelkie szczyty sztuczności pobił w filmie ,, Ziarno prawdy'' Po prostu drewno do kwadratu.

matador12

widziałem "Ziarno prawdy" i dalej pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą.
zagrał tam cynicznego, zimnego i wyrachowanego bandziora, więc jaki miał być?
dla mnie drewno do kwadratu to np.Jan Englert w "Tataraku" choć to skądinąd niezły aktor...

tisoc

Jak miał zagrać ? No nie powiem, że jak Gajos w ,,Psach'' albo Hopkins w ,, Milczeniu owiec'' bo to nie ta półka, ale trochę złośliwie napiszę mógł zagrać dobrze, a może po prostu jednak nie mógł bo nie potrafił ?

matador12

ja nie pytam jak miał zagrać, tylko jaki miał być a był cyniczny, zimny etc.
kończąc dyskusję sakramentalnym i odwiecznym: "zostajemy przy swoich zdaniach" powiem raz jeszcze w grze P.Pieczyńskiego nie dostrzegłem drewnianych ról, a że jest aktorem dość specyficznym to już inna bajeczka...
pozdrawiam

matador12

On był chyba zawsze aktorskim drewnem.

djrav77

dla ciebie

tisoc

Wszędzie gdzie go nie widzę, gra identycznie. Czy to serial, czy jakiś film... Mówi z głębokiego gardła na jednym tchu, jakby bał się nabierać powietrza pomiędzy słowami. Nigdy tego nie zauważyłeś?

djrav77

ja już tu napisałem, że jego gra jest b.neurotyczna i albo się ją toleruje albo nie.
natomiast drewnem aktorskim bym jego aktorstwa nigdy nie nazwał, wystarczy go zobaczyć min. w domu, jeziorze bodeńskim, idolu, czy wielkim biegu, gdzie stworzył naprawdę dobre a co najważniejsze różne kreacje, stosując całą paletę aktorskiego rzemiosła i swoich możliwości.

tisoc

OK, dorzucam do filmów ''przypomnień'', bo szczerze powiedziawszy, oglądałem je ponad dwie dekady temu.

djrav77

Tak jak napisałeś gra zawsze tak samo. Straszne aktorskie drewno...

tisoc

dla wszystkich tylko nie dla ciebie. dziwne nie?

djrav77

Potwierdzam jedno wielkie drewno.

paw_2

Pan Krzysztof został pobity na przystanku tramwajowym w centrum Warszawy.
Zwyzywał go od pedałów bo miał na sobie czerwoną kurtkę

giovanni50

żyjemy w coraz bardziej niebezpiecznym kraju...

tisoc

To wszystko wina PIS.

giovanni50

niestety

giovanni50

W czym tu jest wina PISu?

Yunikon

w szczuciu ludzi na ludzi
w dzieleniu, skłócaniu, różnieniu...
jeśli nie widzisz tego, to będę dla ciebie li tylko zdradziecką mordą.....

tisoc

Ale walisz smuty

saghat

dla ciebie to smuty, dla mnie smutek, biedny nienawistny PISIORZE

paw_2

Cacy, cacy, buch pawowi po glacy.

tisoc

Kiedyś miałem okazję wysłuchać wywodów o życiu i polityce Pieczyńskiego...
Gdybym sam nie słyszał,nie uwierzyłbym,że człowiek na POzór
inteligentny i zdrowy psychicznie może wygłasza takie bzdury...apele i memoriały nawiedzonego artysty....
Przypuszcza,że aktor cierpi na poważne zaburzenia osobowości i znajduje się w rękach jakiejś sekty...
Żal człowieka...to jedyne co mogę napisać...

thanau

Nie w rękach sekty, tylko promieni kwantowych z galaktyki wszechwiecznej menstruacji. Promienie te, wicie-rozumicie, przeciskają się przez pory w głowie, powodując nieustanną erekcję i dlatego należy aresztować papieża. Jung o tym pisał bardzo wyraźnie. A teraz przepraszam, idę dokonać symbolicznej autokastracji. Pozdrawiam.

duraq

"Kościół katolicki zamordował dziewięć milionów kobiet", które uznał za czarownice, bo... kusiły mężczyzn, którzy na ich widok mieli "niekończącą się erekcję".
również
"Czarownica na miotle, to jest tak naprawdę falliczny podtekst. To jest prowokacja."
ergo
"Czarownice widziały wskroś słabość mężczyzn, którzy przykryli się pod pozorami pobożności tak naprawdę ukryli swoją niekończącą się erekcję."

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem na podstawie wywiadu, ale intepretacje tego człowieka to istny ocean wszechwiedzy.

hybrid_stigmata

nie wiem czy jest ktoś kto może dobrze zrozumieć Pana Pieczyńskiego, nie wyłączając jego samego...
strasznie się ten człowiek pogubił...

tisoc

bo jest drewno, kumasz?

chwilozof

I to drewno do kwadratu.

arti2807

eee tam

hybrid_stigmata

Gender Studies podlane new age i fanatycznym ateizmem jest wprost przepyszne. No ale takie już uroki telewizji, że pokazują same ekstremy.

thanau

Każdy kto pisze wielkimi literami w każdym wyrazie połączenie liter po, jest zindoktrynowanym członkiem neokomunistycznej sekty pisowskiej.

tisoc

Niedawno wyznał, iż wierzy w elfy. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Wiara w elfy jest nie teges ale w niepokalane poczęcie jest już jak najbardziej ok, tak samo jak w przemianę wody w wino i inne takie? Tak z ciekawości pytam czym na zdrowy rozsądek się jedno od drugiego różni...

kazimiera

oczywiście, że wierzyć można we wszystko, czego żywym dowodem są pastafarianie
a poważnie to ja widzę zasadniczą: no z całym szacunkiem, nikt do elfów się nie modli....

kazimiera

Wiara w magiczną małpę i magię przemiany zwierząt przebija jednak wszystkie gusła, które Kościół słusznie obśmiewa w swojej mądrości, proszę Pana. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Jeżeli Pan pisze do mnie, a podejrzewam, że tak, bo używa Pan rodzaju męskiego, to pragnę zauważyć, iż nie zrozumiał Pan tego co napisałem. Spieszę więc wyjaśnić, iż moja wypowiedź zgadza się z Pańskim wpisem co do meritum. Różnimy się natomiast w szczegółach np. co do "mądrości swojej kościoła". Ja tak do końca nie uważam, a wynika to w prostej linii stąd, że kościół tworzą ludzie, którzy niejednokrotnie do mądrych nie należeli, mówiąc eufemicznie......
Pozdrawiam serdecznie

tisoc

Najmocniej przepraszam, acz zwracałem się do Pana Kazimiery, przy pełnym szacunku wobec Pana wierzeń ludycznych. Pozdrawiam serdecznie t

szambelan

fakty, to proszę Pana nie wierzenie ludyczne....

tisoc

Rad jestem odczytać tę deklarację od Pana. Nadzieję pokładam, iż wytrwa Pan w swoim postanowieniu. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

tak proszę wierzyć i nieustająco pokładać nadzieję, iż wytrwam w swoim postanowieniu(opartym na faktach, a nie wierzeniach ludycznych), że kościół krzywdzi i krzywdził ludzi(wbrew nauce Chrystusa) i życzę, z serca, by Pan się o tym na własnej skórze nigdy nie przekonał. pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones