Leslie NielsenI

Leslie William Nielsen

8,6
16 740 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leslie Nielsen

Nie było, nie ma i nie będzie lepszego.
Porucznik Frank Drebin rządzi:-)

sss_111

To prawda. Może często się wygłupiał, grał w wielu durnych filmach, ale on robił to tak, że najinteligętniejszy by się śmiał. Po prostu był niesamowity.

mroziu1978

Miał facet dar, potrafił z poważną twarzą rozśmieszyć do łez, wystarczyło to jego spojrzenie

sss_111

Zgadzam się .
Dochodzę do wniosku że dziś nie ma kiepskich komedii są tylko kiepscy aktorzy .

Jakub33

Niestety to prawda, bo trudno wskazać następców Lesliego, Louisa, Pokory etc

sss_111

Też się zgadzam. No i jeszcze Inspektor Ludovic Cruchot czy Ugo Fantozzi

Marcin999

I Pierre Richard

sss_111

Popieram!

sss_111

Ciężko się nie zgodzić. Miał coś w sobie. Jego mimika, pewne przyruchy, wyraz twarzy etc. był jedyne w swoim rodzaju. Mistrz komedii. Żal, że odszedł...

Wojak_KSW

To spojrzenie, niby poważny, niby panuje nad sytuacją, a w oczach widać że nie wie co się dzieje, uwielbiam to u niego, dla mnie mistrz!

sss_111

Epic boss of kino komediowe ; ]

Akker

Yes!!!!!

sss_111

Wspaniały komik. A co ciekawe, odkryty dopiero po 60tce :).

Szarobure

chodzi ci że jako komik po 60? Po w filmach grał już po 30.

dominik1989

Odkryty po 60. jako komik własnie. Jego "młode" role nie są komediowe i nie miał biedaczek możliwości się wykazać swoimi umiejętnościami ;). Zwłaszcza, że wtedy takich etatowych herosów jak w Zakazanej Planecie było pełno i trudno było się w ich gronie jakoś wyróżnić. A aktorów komediowych w wieku emerytalnym już tak sporo nie jest. NO, i Nielsen stworzył sobie bardzo nietypowe emploi, nawet jak na komika ;)

Szarobure

Przed 60 też grał w komediach, ale zgadzam się na poważnie zajął się tą profesją po 60. Chociaż on mnie nie przekonuje, jako komik. Wole Jima Carreya.

dominik1989

Dla mnie jako komik zaczyna się od skrzyżowania dróg artystycznych z ZAZem.
Carrey jest ok, ale to zupełnie inna forma ekspresji i inny rodzaj filmów. Można nie lubić Nielsena, ale stworzył on specyficzny sposób gry w bardzo specyficznym rodzjau filmu i za to nalezy mu się szacun ;)

Szarobure

Dokładnie! Najlepiej grał w komediach.

Mag26

Mistrz!

Mag26

I to pomimo tego, że zaczął w nich grać po 50-ce!

Olaf_Ludwig

Właśnie!

Szarobure

Właśnie, przedtem gra mnóstwo razy w poważnych filmach i był mało znany, dobrze, ze go odkryli, przynajmniej mam co oglądać jak jest smętnie

sss_111

Taaaakkk!!!!! Nic dodać, nic ująć

sss_111

1000% racji masz. Komizm aktorski miał w genach :)) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones